Brodie Lee Jr. podpisał kontrakt z All Elite Wrestling

Kilka tygodni temu podczas tapingów AEW Dynamite, Brodie Lee Jr. pokonał Kenny’ego Omegę zdobywając AEW World Championship. 8-letni syn zmarłego Brodiego Lee (prawdziwe imię Jon Huber) wskoczył na plecy mistrza i zmusił go do poddania. Justin Roberts po walce ogłosił, że Brodie Lee Jr. został nowym mistrzem AEW.

W najnowszej edycji What Happened When with Tony Schiavone dowiedzieliśmy się, że Brodie Lee Jr. podpisał kontrakt z federacją AEW, dla której będzie występował, kiedy dorośnie:

Wiedzieliśmy, że Brodie Lee jest bardzo chory. Wiedzieliśmy, że są wakacje i będzie mu trudno gdzieś pojechać postanowiliśmy wprowadzić małego Brodiego do telewizji. Wrestling, to jego życie. Uczyniliśmy go członkiem The Dark Order. Nałożyliśmy na niego maskę, wszedł do ringu z kijem do kendo i bił wielu ludzi. To oczywiście zostało nagrane podczas tapingu bez udziału publiczności. Podpisaliśmy z nim kontrakt. Zgodnie z prawem będzie mógł dla AEW pracować, kiedy dorośnie.

AEW wiedziało o pogarszającym się stanie zdrowia Brodiego dwa miesiące temu:

Myślę, że każdy z nas wykonał świetną robotę. Tę informację zatrzymaliśmy wyłącznie dla siebie. Wiedzieliśmy, że nie jest z nim dobrze, ale mieliśmy nadzieję, że wygra walkę z chorobą. W dniu, kiedy zmarł otrzymaliśmy wiadomość e-mail, że za 30 minut będziemy mieć ważną rozmowę. Wtedy nam o tym powiedzieli.