Brie Bella publikuje zdjęcia swojego brzucha, Kolejny pojedynek Rybacka na scenie niezależnej, Starcia zapowiedziane na RAW, AJ Styles komentuje swój debiut w WWE, Książka WWE NXT: The Future is Now, Wpis Goldberga przed powrotem na RAW, Ciekawy taniec w wykonaniu Mojo Rawleya, Powrót Brada Maddoxa do ringu

» Brie Bella za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie swojego brzucha. Warto dodać, że wraz z Danielem Bryanem spodziewają się pierwszego dziecka:
» Były WWE Superstar Ryback w zeszłym tygodniu wystąpił w Brooklynie podczas eventu organizowanego przez federację WrestlePro. Jego przeciwnikiem był Dan Maff:
» Podczas RAW Pre-Show dowiedzieliśmy się, że Curtis Axel zmierzy się z Nevillem oraz otrzymamy six man tag team match z udziałem takich gwiazd jak:
Primo, Epico, Titus O’Neil, Mark Henry, R’truth oraz Goldust.
» WWE World Heavyweight Champion AJ Styles udzielił wywiadu dla The Sioux City, w którym wypowiedział się na temat reakcji fanów podczas jego debiutu na gali Royal Rumble:
”Mógłbym ponownie wrócić za kurtynę i powiedzieć, że to było dla mnie wystarczające. Czułem się świetnie podczas niesamowitej reakcji fanów na mój widok”.
» W 2017 roku zostanie wydana przez WWE książka pt “WWE NXT: The Future is Now”. Poniżej przedstawiamy okładkę książki:
» Bill Goldberg za pośrednictwem Twittera opublikował krótkie nagranie wideo, w którym widać ekscytację Goldberga odnośnie powrotu na Monday Night RAW, które odbędzie się w Denver:
LIVE on #Periscope https://t.co/oR4puOHgFr
— Bill Goldberg (@Goldberg) 17 października 2016
» W zeszłym tygodniu w Pittsburghu odbył się pokaz mody organizowany przez Davida Alana. Podczas tego eventu pojawiły się gwiazdy WWE, a Mojo Rawley wykonał bardzo ciekawy taniec, który prezentujemy Wam w poniższym nagraniu:
» W Moorpark odbył się event organizowany przez federację Millennium Pro Wrestling, podczas którego były WWE Superstar Brad Maddox wystąpił w sześcioosobowym starciu w klatce:
@BradMaddoxIsWWE with a chop on @DannyCleary1. @JudasDraven #millenniumprowrestling pic.twitter.com/y4dPONNfSe
— Verbal Wrestling (@verbalwrestling) 16 października 2016
Seth Skyfire flies on @JudasDraven @BradMaddoxIsWWE and Bronson. #millenniumprowrestling pic.twitter.com/TthMYuHcFs
— Verbal Wrestling (@verbalwrestling) 16 października 2016
@DannyCleary1 outsmarts @JudasDraven @BradMaddoxIsWWE for the win! #millenniumprowrestling pic.twitter.com/2eI1srr5GS
— Verbal Wrestling (@verbalwrestling) 16 października 2016
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.