Gdzie będzie walczył teraz John Cena?, Ważne ogłoszenie w ROH, Spoiler na stronie WWE dotyczący mixed match tournament, Maryse świętuje 6 miesiąc ciąży

» John Cena powróci do akcji podczas tygodnia świątecznego. Pomimo tego, że na Survivor Series był w teamie SmackDown, pojawiać będzie się na RAW. Cena został dodany do świątecznego RAW w Chicago. John rozpocznie swoją pracę tej nocy, gdzie na live evencie w Madison Square Garden podejmie Romana Reignsa. Od tego momentu będzie pojawiał się na live eventach RAW, lecz rok zakończy live eventem Smackdown 30 grudnia. Cena nie jest zapowiadany aktualnie na żadną galę w nadchodzącym roku.

» Federacja ROH poinformowała na twiterze, że na gali PPV Final Battle otrzymamy ważne ogłoszenie pt. “major Women of Honor”.

» Strona internetowa WWE “zaspoilerowała” nam “Finałowy wybór fanów” z brandu RAW na nadchodzący Mixed Match Challenge tournament, który rozpocznie się w Styczniu. W ankiecie Samoa Joe został podpisany jako jedna z gwiazd RAW, które zawalczą w tym turnieju, lecz nie było to jeszcze oficjalnie ogłoszone w tamtym momencie. To oznacza, że głosowanie na stronie jest ustawione, a Joe będzie ostatnim zawodnikiem czerwonego brandu na tym turnieju.

» Maryse na swoim instagramie zamieściła zdjęcie z powodu 6 miesiąca ciąży:

6 months pregnant ??❤️❤️❤️ #itsagirl #itbaby

A post shared by Maryse Mizanin (@marysemizanin) on