Becky Lynch omawia rywalizację z Charlotte, Sheamus: Powinienem być kapitanem drużyny SmackDown

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch w rozmowie z Grahamem GSM Matthewsem omówiła kłótnię z Charlotte Flair, która została zarejestrowana jakiś czas temu.

Myślę, że to wzajemna pogarda, ale na pewno sprawi, że będzie zupełnie inaczej. Wydaje mi się, że od zawsze w powietrzu wisiało napięcie. Teraz jesteśmy na zupełnie innym poziomie. Wiele osób nie wiedziało, co się wydarzy. Wszyscy wiemy, że sytuacja z Charlotte była zbyt mocno podgrzana. Istnieje wiele różnych wersji tej historii, ale nie sądzę aby publiczność zgromadzona na Survivor Series wiedziała, jak to się potoczy. Wiem, że pomiędzy nami będzie wiele wrogości i złośliwości. Będziemy próbować udowodnić coś całemu światu, a także sobie.

» Podczas piątkowego SmackDown Sheamus wyjawił, że chciałby pełnić funkcję kapitana niebieskiej drużyny podczas gali Survivor Series.

Nie powinienem był nawet kwalifikować się do drużyny SmackDown na Survivor Series. Prawda jest taka, że jestem nieoszlifowanym diamentem tego zespołu, więc powinienem być kapitanem. Powinienem poprowadzić tych ludzi do bitwy, aby zająć się RAW i zniszczyć ich. Z moim najlepszym kumplem Ridgem, nie ma rzeczy niemożliwych.