Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Cody’ego Rhodesa oraz członków jego rodziny

W tym tygodniu pojawiła się ważna informacja dotycząca wrestlera All Elite Wrestling. Cody Rhodes przegapił event AEW Battle Of The Belts z powodu uzyskania pozytywnego wyniku testu na obecność COVID-19. W trakcie wydarzenia wrestlingowego Cody miał bronić TNT Championship w starciu z Sammym Guevarą. W miejsce mistrza wprowadzony został Dustin Rhodes i to właśnie on stanął przed szansą na zdobycie tymczasowego TNT Titles.

Cody za pośrednictwem Instagrama opublikował post, w którym poinformował o zdrowiu członków swojej rodziny, która została poddana kwarantannie.

Doceniam pomoc wszystkich. Brandi i ja przebywamy w izolacji z rodziną, która niestety uzyskała pozytywny wynik testu na CODIV. To był trudny czas, radzenie sobie z tak silnym wirusem oraz komplikacjami, które mogą się z nim wiązać. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dbać oraz chronić naszą rodzinę w tym czasie. Pozostaniemy w kwarantannie tak długo, jak będzie to konieczne.

 

Każdy dzień jest bardziej zachęcający. Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie oraz uszanowanie naszej prywatności. Dziękuję AEW za wyrozumiałość i możliwość przebywania tam, gdzie jestem potrzebny, a także umożliwienie mi reprezentowania TNT Title. Nie mogę doczekać się powrotu.

 

Proszę się zaszczepić. Jeśli nie dla siebie, dla małych dzieci/niemowląt, które nie mogą się bronić przed COVID.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl