AJ Styles vs Shinsuke Nakamura na WM 34?, Córka The Rocka chce być profesjonalną wrestlerką, Sean Waltman chwali decyzję Jacka Swaggera, Billy Corgan o zwolnieniu Rockstar Spuda przez Impact Wrestling

» Podczas jednego z live eventów WWE we Włoszech obecny WWE Champion AJ Styles zapytał fanów zgromadzonych na arenie we Florencji co myślą odnośnie jego walki z Shinsuke Nakamurą podczas przyszłorocznej WrestleManii 34, która odbędzie się w Nowym Orleanie:

» Córka The Rocka, czyli Simone Garcia Johnson udzieliła wywiadu dla The Hollywood Report, w którym wyjawiła, że w przyszłości być może podąży śladami swojego ojca, ponieważ profesjonalny wrestling to sport, który jest czymś innym i wyjątkowym niż pozostałe dyscypliny oraz jest częścią pasji, która wymaga wielu lat ciężkiej pracy. Na zakończenie dodała, że wrestling jest czymś o czym poważnie myśli i w przyszłości będzie dążyła do realizacji swojego marzenia.

» Sean Waltman wypowiedział się na temat dołączenia Jacka Swaggera do Bellator:

”To bardzo dobre posunięcie ze strony Jacka Swaggera. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu i na pewno moją aprobację popiera Bellator. Tylko zastanawiam się, czy on będzie występował w turnieju”.

» Billy Corgan wystąpił w najnowszym odcinku podcastu X-Pac 1,2,360, w którym wypowiedział się na temat zwolnienia Rockstar Spuda z Impact Wrestling:

”Po pierwsze nie mogę uwierzyć w to, że pozwolili mu odejść, ponieważ jest on jednym z najbardziej utalentowanych wrestlerów, który może zrobić dosłownie wszystko. Nie patrzmy na jego rozmiar, gdyż nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania. Jest świetnym technikiem, gadułą i potrafi stworzyć niesamowite pojedynki niezależnie od miejsca oraz przeciwnika”.