AEW Rampage 5 listopada 2021: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Rampage. Coraz bliżej do Full Gear, gdyż jest to przedostatnia tygodniówka przed PPV. Show rozpoczynamy od walki Bryana Danielsona.

 

Singles match

Bryan Danielson Vs. Anthony Bowens

Zwycięzca– Bryan Danielson

 

Następnie czas na spotkanie twarzą w twarz Cm Punka z Eddim Kingstonem. Kiedy wracamy po przerwie reklamowej, Cm Punk żartuje, że musi chodzić 4 minuty po ringu zanim skończą się reklamy. Punk mówi, że chce przeprosin i zaprasza Eddiego do ringu. Zaczyna grać muzyka ,, The Mad King”, ale nikt nie wchodzi na arenę. Cm Punk jest tym zdziwiony i mówi, że może powinien zacząć mówić więcej, żeby ten mógł mu przeszkodzić. Już chwilę później na arenie zjawia się Eddie Kingston, a następnie wchodzi na ring. Eddie nie chce przeprosić rywala, a mówi, że Punk jest samolubny, zepsuty, a on chciał się uwolnić od jego ocen. Cm e przywołuje Bryana Danielsona, Samoa Joe, Homicide, którzy go także osądzali kiedyś.

Cm Punk zgadza się z nim, ale uważa, że 15 lat temu nie był on gotowy i to samo twierdzi o dzisiejszym Kingstonie, gdyż jest on próżniakiem. Eddie wątpi, że jest on próżniakiem, gdyż jest on w jedynej federacji wrestlingowej. Eddie powiedział, że jako jedyny ma jaja powiedzieć, że nikt nie chcę Cm Punka w AEW i chciałby, żeby Punk się wyniósł. Punk zgadza się na walkę( chociaż na początku myślał on o Dark lub Elevation) na Full Gear, a Kingston dodaje, że jeśli Cm Punk przegra to najlepiej jakby odszedł z wrestlingu na następne 7 lat. Punk wykonuje Headbutt i panowie zaczynają się bić. Rozdzielają ich sędziowie.

 

Jurrasic Express i Christian Cage uważają, że Super Kliq nie są twardymi facetami, co było widać na poprzednim Dynamite. W związku z tym wyzywają ich na Falls Count Anywhere mecz na Full Gear

 

Mecz pierwszej rundy turnieju o pas TBS

Red Velvet Vs. The Bunny

Zwyciężczyni– Red Velvet

Po walce na arenie pojawiła się następna przeciwniczka Red Velvet, Jade Cargill. Panowie zmierzyły się wzrokiem.

 

W krótkim wywiadzie przed walką wieczoru, John Silver śmieje się z Adama Cole’a

 

Singles match

Adam Cole Vs. John Silver

Zwycięzca– Adam Cole