AEW DYNAMITE 23 Września 2020: Wyniki

Komentatorami dzisiejszego Dynamite są Excalibur, Tony Schavione I Jim Ross. Kilka godzin przed galą Six man tag team match Został odwołany. Zamiast tego zobaczmy walkę o mistrzostwo AEW.

Tag team match

Joey Janela & Sonny Kiss Vs Kip Sabian & Miro/with Penelope Ford

Zwycięzcy– Kip Sabian & Miro

Warto dodać, że Miro użył the accolade jako atak kończący walkę.

Eddie Kingston zjawił się na ringu. Zawołał on mistrza AEW, aby pojawił się na ringu. Nie trzeba było długo czekać, a Jon był już w drodze na ring. Nie doszło do bójki pomiędzy zawodnikami, ale sędziowie rozdzielali tą dwójkę i w tym momencie nadszedł czas na reklamy. Panowie zmierzą się jeszcze dziś o mistrzostwo AEW.

W drodze do stołu komentatorskiego jest Kenny Omega. Według Excalibur’a walka, która odbędzie się już za chwilę oryginalnie mogła być tag team match’em, ale Kenny odrzucił ofertę.

Singles match 

Adam Page Vs Evil Uno

Zwycięzca– Adam Page

Tony Schavione jest na backstage’u z Matt’em Jackson’em. Członek The Young Bucks powiedział, że nigdy nie powinni zaatkować ring annoucer’a ani sędziego. Co najgorsze ich relacje z przyjaciółmi bardzo się pogorszyły. Kiedy Schavione zaczął wypytywać o reakcje Bucks’ów na wygranie mistrzostw na All Out, Jackson poprosił o telefon. Następnie uderzył kilka razy o ścianę telefonem, rzucił pieniądze i wszedł do szatni.

Singles match for the AEW TNT Championship

Orange Cassidy Vs Brodie Lee

Zwycięzca– Brodie Lee

Po walce zgasło światło, a chwilę potem zjawił się były mistrz TNT Cody(zmienił kolor włosów). Zaatakował on członków Dark Order I na samym końcu wykonał Figure 4 lock.

Brodie Lee był zdenerwowany kiedy zakończyły się reklamy. Wziął on obroże i dał swojemu przeciwnikowi tydzień czasu na odpowiedź, czy jest on tchórzem czy mężczyzną.

Matt Hardy i Private Party pojawiło się na ringu. Matt powiedział, że pamięta, że został zaatakowany przez kogoś w masce i czymś metalowym, ewentualnie kijem do bejsbolu. Co za przypadek, że Jericho I Hager pojawili się tam chwilę później.

Na Stage’u pojawiło się Inner Circle bez Guevary. Chris powiedział, że Sammy Guevara jest gotowy już dziś i Sammy również wszedł na stage. Chris powiedział, że nigdy nie zaatakowałby Matt’a od tyłu. Zrobiłby to od przodu, aby jego przeciwinika widział jego zadowolenie podczas uderzenia. Może zrobić to już teraz.

Matt powiedział, że może walczyć z każdym członkiem Inner Circle. Przerwał mu Marq, który chciał wyzwać Chrisa Jericho na walkę. Przerwał mu Isiah Kassidy, który wyzwał Chrisa na walkę jeden na jednego na następnym Dynamite.

FTR I Tully Blanchard są w ringu. Tully powiedział, że zazwyczaj każda walka o mistrzostwo świata ma limit czasowy 60 minut. Jednak tutaj sytuacja się zmieniła i FTR będzie walczyć z innymi drużynami na Dynamite w 20 minutowym limicie czasowym. Już za tydzień odbędzie się walka FTR vs SCU. Kto będzie następnym przeciwnikiem? Ma być to The Young Bucks albo Best Friends. Wtedy na ringu pojawili się ci drudzy. Powiedzieli oni, że mogą walczyć oni w tym śmiesznym challenge’u już teraz. FTR zgodziło się na walkę, ale wycofali się oni w ostatniej chwili pod pretekstem tego, że byłoby to nieuczciwe ze względu na zeszłotygodniową walkę.

Chris Jericho oficjalnie oznajmił, że za tydzień zmierzy się z Isiah’em Kassidy’m. Następnie zobaczył MJF’a i panowie zaczęli obrzucać się komplementami. W pewnym momencie obaj spytali dlaczego nazwali siebie nawzajem przegrywami. MJF wytłumaczył, że mówił o kierowcy limuzyny. Chris dodał, że mówił o Tony’m Schavione.

Już za tydzień Ricky Starks zmierzy się z Darby’m Allin’em, zobaczymy Britt Baker w akcji, a 7 października odbędą się celebracje kariery Chrisa Jericho.

Singles match for the AEW World championship

Jon Moxley Vs Eddie Kingston

Zwycięzca– Jon Moxley

Po walce Lucha Bros zaatkowało mistrza AEW. Will Hobbs starał się uratować sytuację, ale mu się nie udało. Następnie pojawił się Darby Allin, ale szybko potem na ring wszedł Ricky Starks. Na sam koniec Dynamite pojawił się jeszcze Taz, a Ricky wykonał finishera na Darby’m.