AEW Dynamite 16 listopada 2022: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Komentatorami dzisiejszego show jest nie kto inny jak Tony Schiavone, Excalibur, Taz oraz Ian Riccaboni. Jest to ostatni odcinek tej tygodniówki przed Full Gear.

Tag Team match

Bryan Danielson & Claudio Castagnoli Vs. Chris Jericho, Sammy Guevara

Zwycięzcy– Bryan Danielson & Claudio Castagnoli

Szwajcar poddał mistrza Ring of Honor.

Singles match 

Anthony Bowens Vs. Swerve Strickland

Zwycięzca– Swerve Strickland

Samoa Joe ujawnił w wywiadzie, że nie powinno nikogo dziwić to, co zrobił w zeszłym tygodniu. Według mistrza Television Wardlow nie zauważył kto jest najbardziej niebezpiecznym zawodnikiem w okolicy.

Następnie na arenie pojawił się Hobbs, który zaznaczył, że to on skopał tyłek Wardlowa kilka razy. Były zawodnik drużyny Taz zaproponował, żeby teraz Samoa Joe pobił się i z nim.  Chwilę później Wardlow wykonał speara na mistrzu Television.

Trios match o mistrzostwa świata AEW Trios 

Death Triangle Vs. AR Fox & Top Flight

Zwycięzcy– Death Triangle

Death Triangle po walce przyznali, że wiedzą co się dzieje wokół nich. Wyzwali powracających zawodników na Full Gear. Tymi wrestlerami oczywiście był nie kto inny jak: Kenny Omega, Matt Jackson i Nick Jackson.

Ricky Starks powiedział, że zmierzy się na Rampage z Lance Archerem.

Półfinałowy mecz turnieju o nowego pretendenta do tytułu mistrzowskiego AEW

Ethan Page Vs. Bandido

Zwycięzca– Ethan Page

Eliminator match o mistrzostwo AEW kobiet 

Toni Storm Vs. Anna Jay

Zwyciężczyni– Toni Storm

Po walce Jamie Hayter weszła na ring i spojrzała na Toni twarzą w twarz.

W końcowym segmencie dzisiejszego AEW Dynamite Jon Moxley uznał się najlepszym wrestlerem na świecie. Jon powiedział, że tak naprawdę ma już dosyć bójek bo przez to jest dosłownie chory. Jest już uzależniony od bólu. Mox przeszedł następnie do tematu swojego przeciwnika. Zauważył, że ten jest dobrym piosenkarzem oraz, że wygrał jeden pojedynek w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Moxley powiedział, że MJF pokazuje nam takiego Maxwella, jakiego on chce, żebyśmy widzieli. Jon wyzwał swojego przeciwnika, aby ten na następnej gali pokazał prawdziwe jaja.

W tym momencie pojawił się Stokely i jego The Firm. Ci zaatakowali mistrza AEW, ale chwilę później na arenę wszedł MJF, który wyrzucił z ringu całe The Firm. Maxwell przyznał, że uratował Jona tylko i wyłącznie ze względu na to, że potrzebuje go w 100% gotowego na Full Gear. Pretendent powiedział, że potrzebuję tego mistrzostwa jak tlenu i na następnym show pokaże on czemu nazywa się diabłem.


Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl