Adam Cole o największym powodzie przejścia z WWE do AEW, Kyle O’Reilly wyjawia długość swojego kontraktu z AEW

» W trakcie panelu dyskusyjnego podczas Motor City Comic Con Adam Cole wyjawił, czym się kierował, gdy przechodził z WWE do AEW.

„Jednym z największych powodów była chęć widywania się częściej z Britt. W tamtym momencie nasze harmonogramy bardzo się różniły. Były takie sytuacje, że widziałem ją jeden raz w tygodniu, przez może pół dnia. A czasem nie widziałem jej przez kilka tygodni. Dlatego też teraz możliwość podróżowania z nią, bycia na zapleczu, gdy wróci po swojej walce albo po wygłoszonym promo, jest czymś naprawdę świetnym”.

Podczas swojego pobytu w NXT, Adam Cole osiągnął oczywiście bardzo dużo, ze zdobyciem głównego tytułu NXT na czele. Jednak jak sam przyznał, w tym samym momencie oglądał także programy AEW.

„To wyglądało świetnie. Znałem bardzo dużo osób znajdujących się w rosterze. Dodatkowo widząc tą szaloną publiczność, myślałem sobie, że bardzo chciałbym kiedyś przed takimi fanami wystąpić”.

Trzecim powodem przejścia do AEW był fakt, że Cole nie chciał przestać prowadzić swoich streamów na Twitchu.

» W trakcie podcastu Toddcast Kyle O’Reilly wyjawił, że podpisany przez niego kontrakt z AEW w grudniu 2021 roku ma obowiązywać przez 5 lat.

„Podpisałem pięcioletni kontrakt z AEW i mam nadzieję, że po tych 5 latach będę mógł powiedzieć, że byłem mistrzem w tej federacji. Oprócz tego oczywiście liczę, że nie stracę miłości do tego biznesu, którą aktualnie mam. Bardzo łatwo jest bowiem się znudzić, stać się zgorzkniałym, ponieważ jest to bardzo ciężka praca. Podróżujesz cały czas, jesteś poobijany, obolały. Czasem nie jesteś także wykorzystywany w programach. Ja jednak mam nadzieję, że będę miał świetne walki, ponieważ o to w tym chodzi, przynajmniej dla mnie. Móc wejść do ringu, bo to tam Kyle O’Reilly najlepiej pasuje”.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl