Powrót Bryana?, Kontuzja Ruseva, Destination America, Tapingi NXT

1

* WWE wybiera się w tym roku na tour po Australii. Odbędzie się on w dniach 6-8 Sierpnia. Oto czego spodziewać można się na tych eventach:

– WWE Hall of Famer Hulk Hogan jako General Manager

– Randy Orton vs Seth Rollins o WWE World Heavyweight Championship

– John Cena vs Sheamus o WWE United States Championship

– Bad News Barrett vs Dean Ambrose

Wiadomo oczywiście, że może się to jeszcze zmienić. Gwiazdy także zapowiedziane na te gale to: Ryback, Luke Harper, Nikki Bella, Brie Bella, Emma, Naomi, Tamina, Alicia Fox, Neville, Bo Dallas, R-Truth, Fandango, Curtis Axel, Stardust, Sami Zayn iKevin Owens.

* Po tym jak  NXT Women’s Champion Sashy Banks nie było na ostatnich tapingach NXT, mówi się, że nie jest ona kontuzjowana. Nieznany jest jednak powód jej nieobecności.

* Dzień z życia Darrena Younga:

* Pojawiła się także lista nadchodzących tapingów NXT na najbliższe miesiące, oto one:

– czwartek, 18 czerwca

– czwartek, 16 lipca

– środa, 12 sierpnia NXT TakeOver Special

– czwartek, 13 sierpnia

– czwartek, 20 września

* Jest szansa, że Hulk Hogan dostanie rolę złego charakteru w przyszłej produkcji z serii Niezniszczalni. Hulk powiedział, że rozmawiał wstępnie z Sylvestrem Stallonem, który jest producentem filmu. Produkcja jest dopiero we wczesnej fazie planów, więc nic jeszcze nie może zostać potwierdzone.

* Dzisiaj, 27 maja swoje urodziny obchodzą:

– Former WWE Divas Champion Natalya ur. w 1982 r.

– Former President of WCW Eric Bischoff ur. w 1955 r.

* Bray Wyatt zaatakował Romana Reignsa i Deana Ambrosa podczas dark segmentu podczas wtorkowego tapingu SmackDown. Wyatt zainkasował najpierw Dirty Deeds od Deana a następnie Superman Punch i Spear od Romana Reignsa, co zakończyło segment.

* Najnowsze Five Things, prowadzone przez Toma Phillipsa skupia się na gwiazdach którym udało się pokonać Bestię Wcieloną Brocka Lesnara:

* Na stronach Ring of Honor oraz Destination America pojawiła się informacja o ich współpracy. Od przyszłego tygodnia klienci Destination America będą mieć możliwość oglądania tygodniówek ROH na swojej kablówce.

* Daniel Bryan jest obecnie zapowiadany przez WWE na przyszłotygodniowe RAW po Elimination Chamber, które odbędzie się w San Antonio w Texasie. Warto zauważyć, że Bryan nie jest zapowiadany na inne przyszłe eventy.

* PWMania.com podaje, że Rusev doznał kontuzji kostki w pojedynku z Rybackiem podczas tapingu SmackDown. Rusev był potem widziany na wózku, co może potwierdzać to doniesienie:

Bezpośredni odnośnik do obrazka