The Rock na temat WrestleManii: Rozmawiamy o walce z Romanem
The Rock udzielił wywiadu dla FOX News, gdzie wypowiedział się na temat nadchodzącej WrestleManii oraz potencjalnego starcia z Romanem Reignsem.
Mówimy o tym teraz. Ja lubię być graczem długodystansowym i budować coś wielkiego. Pomysł dotyczący rywalizacji z Romanem Reignsem oraz stworzenie interesującego storyline’u jest wielce prawdopodobny. Z całym szacunkiem do poprzednich edycji WrestleManii, ale gdybyśmy zawalczyli ze sobą w tym roku to moglibyśmy zorganizować największą WrestleManię wszechczasów. Krótka odpowiedź brzmi: Zastanawiamy się nad tym.
Plotki dotyczące potencjalnej walki The Rocka z Romanem Reignsem na tegorocznej WrestleManii nasiliły się po tym, jak Dwayne powrócił na WWE RAW Day 1 i rzucił wers “Head of the Table” nawiązując do swojego kuzyna. Jak więcie w ostatnim czasie The Rock dołączył do TKO Holdings jako członek zarządu, więc jaka będzie przyszłość gwiazdora Hollywood?
Wydarzenia z udziałem gwiazd TNA, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.
Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl