5★STAR GP 08.08.21 – Raport

Turniej 5 Star Grand Prix 2021 trwa w najlepsze i dzisiaj w Osace mogliśmy oglądać jego kontynuację i zarazem 4 dzień zmagań. W dzisiejszej walce wieczoru Tam Nakano zmierzyła się ze swoją niedawną rywalką Sayą Kamitani.

5★STAR GP BLUE STARS

Maika def. Ruaka

Jak na razie debiutancki 5 Star Ruaki nie wychodzi jej zbyt dobrze. Na samym początku turnieju musi walczyć z mocnymi rywalkami i w starciach z nimi jest skazana na porażkę. Dzisiaj stoczyła pojedynek z Maiką, która rozpoczęła zmagania od wygranej z Utami Hayashishitą. Członkini Donna del Mondo nie pozostawiała jakichkolwiek złudzeń Ruace, którą zwyciężyła w pewnym stylu.

5★STAR GP RED STARS

Mina Shirakawa def. Saki Kashima

Różowowłosa Mina Shirakawa straciła trochę impaktu po tym, jak utraciła mistrzostwo Future of Stardom na rzecz Unagi Sayaki. Nie zamierza jednak płakać na rozlanym mlekiem i chce piąć się w górę klasyfikacji czerwonego bloku, w którym ma szansę zaliczyć naprawdę dobry wynik. Saki Kashima odniosła wczoraj niespodziewane zwycięstwo z Giulią, więc tym bardziej wygrana Miny pokazuje, że 5 Starze każdy może wygrać z każdym. Shirakawa ma obecnie 4 punkty i plasuje się prawie na szczycie tabeli Red Starsa.

5★STAR GP RED STARS

Natsupoi def. Starlight Kid

Spotkanie obecnej mistrzyni High Speed i nowej gwieździe Oedo Tai na pewno wzbudziło spore emocje w widzach zebranych na arenie w Osace. Ewentualna wiktoria Kid mogłaby oznaczać fakt, że zyska title shota na tytuł posiadany przez Poi. Mogliśmy się spodziewać, że booking Starlight będzie nieco bardziej heelowy i zobaczymy zawodniczkę, która zrobi dosłownie wszystko, aby pokonać swoją rywalkę. Zamaskowana wrestlerka nie wygrała tego starcia, ale urwała bezcenne oczka, bo walka zakończyła się poprzez double countout.

5★STAR GP BLUE STARS

Saya Kamitani def. Tam Nakano

Gdy ostatnim razem wchodziły ze sobą do kwadratowego pierścienia, stawką pojedynku był White Belt i filigranowa mistrzyni toczyła ciężki bój, aby swojego tytułu nie stracić. Dzisiaj wchodziła do walki jako faworyt, aczkolwiek można było być pewnym, że rezultat tej walki będzie wisieć na włosku i Kamitani nie jest na straconej pozycji. Tamu miała już na koncie 4 punkty, więc można było przewidzieć, iż w kolejnej batalii z Nakano w końcu uda się wygrać.