Paul Heyman na temat walki Brocka Lesnara z The Rockiem, Cesaro komentuje zainteresowanie Daniela Bryana, Plakat No Mercy, Mick Foley wdzięczny za wsparcie, Powód braku występów Paige na RAW, Wojna brandów WWE, Rusev wściekły po porażce na RAW, Brandi Rhodes trenuje z Chrisem Hero

» Paul Heyman niedawno udzielił wywiadu dla The Sun, w którym wypowiedział się na temat walki The Rocka z jego podopiecznym oraz Conora McGregora:

Zainteresowanie Brocka Lesnara walką z The Rockiem:

”Spójrz na to, że The Rock wybiera pojedynki z Brayem Wyattem, Rusevem lub Johnem Ceną. Dlaczego nie zamierza zmierzyć się z Brockiem Lesnarem? Czy Brock jest gotowy na The Rocka? Czy The Rock jest gotowy na Brocka Lesnara?”.

The Rock vs Brock Lesnar – dream match na WrestleManii:

”Uważam, że to bardzo ciekawa opcja. Brock Lesnar nie musi pojawiać się 52 razy na poniedziałkowym Monday Night RAW, więc występy z jego udziałem należą do rzadkości. Mimo wszystko są wyjątkowe i każdy z fanów wrestlingu chce go zobaczyć, gdyż Brock Lesnar jest najlepszym atletą w historii WWE oraz najcenniejszą atrakcją”.

Conor McGregor mówi, że jest większą atrakcją niż Brock Lesnar:

”To bardzo interesujący człowiek. Jeśli Conor McGregor chciałby stanąć w jednym pierścieniu lub oktagonie z Brokiem Lesnarem w celu wyjaśnienia kto jest największą atrakcją dla UFC, to możemy spełnić jego żądanie, a zwycięzca otrzyma prawo do przechwalania się”.

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy o tym, że Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan za pośrednictwem Twittera poinformował o chęci podpisania kontraktu z Cesaro, który występuje dla brandu RAW. Szwajcar postanowił mu odpowiedzieć tymi słowami:

”@WWEDanielBryan rozpatrzę to”.

» Poniżej przedstawiamy oficjalny plakat nadchodzącej gali No Mercy dla brandu SmackDown Live. Na zdjęciu znajdują się IC Champion The Miz oraz jego żona Maryse:

No….This is not a @calvinklein Ad. This is @wwe #NoMercy #BestPosterEver #KnowYourWorth #ContractsAllowYouToBeTheStarYouAre

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Mike „The Miz” Mizanin (@mikethemiz)

» Generalny Manager WWE RAW Mick Foley za pośrednictwem Twittera podziękował Sashy Banks oraz Bayley za wsparcie na jakie mógł liczyć z ich strony po przykrym incydencie z udziałem Stephanie McMahon:

”Dziękuję @SashaBanksWWE & @itsBayleyWWE za wsparcie po przykrym incydencie z RAW ze @StephanieMcMahon”.

» Portal PWInsider.com donosi, że przez ostatnie trzy tygodnie WWE Women Paige była obecna na zapleczu podczas odcinków Monday Night RAW. Niestety nie pojawia się w ringu, ponieważ nie jest w 100% zdrowa.

» WWE SmackDown Live Superstar Tyler Breeze za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat wojny między czerwonym brandem a niebieskim, w którym się znajduje:

”SDLive jest lepsze niż #RAW”.

» Poniżej przedstawiamy krótki materiał wideo, w którym były United States Champion Rusev wpada w szał po porażce na Monday Night RAW z Romanem Reignsem:

» Były WWE Superstar Cody Rhodes za pośrednictwem Twittera opublikował kilka zdjęć z treningu swojej żony, która niedawno podpisała kontrakt z federacją Total Nonstop Action. Trenerem Brandi Rhodes jest były WWE NXT Superstar Chris Hero, który aktualnie występuje na scenie niezależnej:

”Jeśli chcesz być najlepszym, to musisz trenować z najlepszymi. #Knockout #KnockoutArtist”.