Hot News: Tessa Blanchard oskarżona o rasizm na jeden dzień przed walką o tytuł mistrza świata IW. Wielka afera na Twitterze!

Już jutro w Dallas odbędzie się pierwsze PPV w 2020 roku dla Impact Wrestling – Hard to Kill. W walce wieczoru mistrz świata Sami Callihan będzie bronił swojego tytułu przeciwko Tessie Blanchard. Jeśli uda jej się wygrać, będzie to historyczna chwila, ponieważ po raz pierwszy w historii, to kobieta sięgnie po główny tytuł Impact Wrestling.

W dniu dzisiejszym wywiązała się jednak wielka afera z Tessą Blanchard w roli głównej. Wszystko zaczęło się od jej tweeta…

„Hej kobiety, spróbujcie się wspierać nawzajem. Dzieją się super rzeczy.”

Po tym motywacyjnym tweecie nic nie sugerowało, że za chwilę „wyleje się szambo”. Na odpowiedzi nie było trzeba długo czekać…

Pamiętasz jak splunęłaś w twarz czarnej kobiecie i nazwałeś ją słowem na N w Japonii? To było twoje „wspieranie kobiet”? ZUCHWALSTWO.” – napisała obecna mistrzyni kobiet NWA Allysin Kay (Sienna)

Konsekwentnie poniżasz, prześladujesz i poniżasz niezliczone kobiety, w tym mnie. To jest wsparcie?” – napisała obecna gwiazda WWE i żona Zacka Rydera, Chelsea Green

Pamiętasz, jak publicznie pojechałaś po mnie na Twitterze w zeszłym roku z powodu czegoś, co w ogóle cię nie dotyczyło, a potem kontynuowałaś znieważanie mojego nazwiska?

Pepperidge Farm pamięta.

Prawdopodobnie powinnaś usunąć ten tweet.” – napisała Priscilla Kelly

„Zastraszała Renee Michelle podczas gali sceny niezależnej, miały jakąś kłótnię. Ludzie w to zaangażowani znają więcej szczegółów.” – dodał założyciel jednej z amerykańskich stron o wrestlingu (Renee Michelle to żona Drake’a Mavericka)

Jako osoba, która doświadczyła twojego znęcania się na własnej skórze, regularnie otrzymywała obelgi, była opluwana, rozsiewano plotki o mnie, zajmowałaś się wieloma próbami umieszczenia mnie na czarnej liście dla innych firm (i nie tylko), po prostu modlę się, abyś teraz zastosowała się do własnych rad.” – napisała zawodniczka NXT UK, Isla Dawn.

„Sienna i Chelsea, dziękuję bardzo! Ta historia! Tak, wydarzyła się w 2017 roku w Japonii! Jeśli Tessa Blanchard tego nie pamięta, ja mogę! (…) Być kimś w rodzaju rasisty nie jest śmieszne, to choroba.” – napisała czarnoskóra zawodniczka WWC z Puerto Rico, La Black Rose, o której prawdopodobnie wspominała Sienna.

 

Lubię myśleć, że ludzie z czasem się zmieniają. Ale mogę potwierdzić złe zachowanie i brak wsparcia w Japonii, byłam tam” – potwierdziła Rebel.

Co ciekawe, Tessa Blanchard zaprzecza tym informacjom pisząc, że to nie prawda.

Wsparcie dla Tessy ukazała inna gwiazda Impact Wrestling, Moose:

„Zgaduję, że ty (red. w odniesieniu do Sienny) i Chelsea są absolutnymi aniołami z czystą przeszłością. Czas w którym umieściliście te tweety mówi wiele o waszych charakterach.”

Wspomniana Sienna dodała jeszcze następującego tweeta:

Trzeba powiedzieć, że sytuacja ta jest bardzo ciekawa i zarazem bardzo niekomfortowa dla Tessy Blanchard. Wszystko wygląda bowiem, że to co piszą inne zawodniczki jest prawdą. I to wszystko na dzień przed najważniejszą walką Tessy w jej karierze.

AKTUALIZACJA: Tweetów na niekorzyść Blanchard napływa coraz więcej.

Potwierdzone zostało, że czarnoskóra zawodniczka, która została opluta 3 lata temu w Japonii i wyzwana przez Tessę Blanchard to La Black Rose.

„Ona robiła więcej nieprzyjemnych rzeczy w Japonii… Nigdy nie zapomnę. Ćwicz to co głosisz, kochanie. Wspieram La Rose, ona jest osobą kochającą zabawę, która nigdy nikogo nie lekceważy. Dużo miłości dla Ciebie Rosa. <3” – napisała gwiazda AEW, Shanna.

Sytuację na linii Tessa Blanchard – La Rose potwierdza również wspomniana wcześniej Renee Michelle: