Zmiana tytułu mistrzowskiego podczas specjalnego odcinka NXT: New Year’s Evil
Źródło screen X @/wwe
NXT New Year’s Evil obfitowało w wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Nie inaczej było w przypadku zmiany tytułu mistrzowskiego.
Podczas odcinka specjalnego NXT Thea Hail miała obronić swoje mistrzostwo Ameryki Północnej NXT Kobiet w starciu z Blake Monroe. Pretendentka zaatakowała jednak mistrzynię, gdy ta wychodziła do ringu. Konsekwencje były dla Monroe naprawdę dotkliwe – menadżerka generalna Ava wyrzuciła ją z hali i zamierzała odwołać jakąkolwiek walkę o tytuł.
Na zapleczu złapała ją jednak sama Hail, upierając się, że chce dzisiejszej nocy zawalczyć. Postanowiono więc, że będzie to Open Challenge. W późniejszej części wieczoru mistrzyni wyszła na ring czekając na swoją oponentkę. Wówczas piłą mechaniczną pozostałą część rosteru przestraszyła Tatum Paxley, jednak na ring pierwsza wyszła.. Izzi Dame.
I to właśnie ta zawodniczka po całkiem niezłej walce została nową mistrzynią Ameryki Północnej NXT Kobiet. Tego nie spodziewał się nikt!
Speechless. 🤯
Izzi Dame is the new NXT Women's North American Champion!!@izzi_wwe pic.twitter.com/DRdvjV6PxB
— WWE (@WWE) January 7, 2026
