Show rozpoczynamy od pojawienia się w ringu Paula Heymana, który ogłosił, że pojawił się na RAW w celu uwolnienia bestii. Następnie dodał, że to także dzień, w którym Samoa Joe będzie zarządzany przez panującego Universal Championa, a także dodał, że w zeszłym tygodniu okazał szacunek Samoa Joe, ale ten sprzeciwił się i odrzucił jego wyrazy uznania. Na arenie pojawił się Samoa Joe, a następnie rzucił się na Brocka Lesnara i byliśmy świadkami brawlu z ich udziałem, który na szczęście został przerwany przez Kurta Angle i kilku zawodników będących w szatni.

Elias Samson zaśpiewał piosenkę na temat Deana Ambrose’a, jednak została ona przerwana przez byłego mistrza IC.

1 walka: Elias Samson def. Dean Ambrose

Tymczasem na zapleczu Goldust wyjawił, że jego dawny tag team partner R’Truth nigdy go nie rozumiał, a także dodał, że był o niego zazdrosny:

Na backstage’u odbył się krótki segment z udziałem Kurta Angle oraz The Miza, który powiedział, że jest zbyt zdenerowany i nie może sprawnie funkcjonować, a także dodał iż GM RAW powinien zawiesić Ambrose’a.

Otrzymaliśmy krótki segment z udziałem Noam Dara, Cedrica Alexandera oraz Fox.

2 walka: Cedric Alexander def. Noam Dar

W ringu obecny jest Bray Wyatt, który zaprosił do siebie Setha Rollinsa i kazał mu przemyśleć swoje zachowanie. Bray także dodał, że jeśli ktoś wezwie jego imię na próżno to upadnie. Na arenie pojawił się Seth Rollins, który powiedział, że zamierza wyjaśnić pewną rzecz. Seth nazwał tchórzem byłego lidera The Wyatt Family oraz męczennikiem po czym światła zgasły, a Bray udał się na zaplecze.

3 walka: Apollo Crews def. Kalisto

Po pojedynku doszło do brawlu z udziałem Titusa oraz Tozawy.

W ringu obecni są Rhyno oraz Heath Slater. Nagle zjawił się The Miz, który poprosił zawodników o dołączenie do jego zespołu jednak Rhyno odpowiedział, że to Slater jest jego tt partnerem, natomiast Heath zażądał title shota od mistrza.

W ringu obecna jest RAW Women’s Champion Alexa Bliss, która narzekała, że w zeszłym tygodniu musiała bronić swojego pasa w starciu z Nia Jax. Na arenie pojawiła się Jax, jednak została ona zaatakowana przez mistrzynię. Segment został przerwany przez Dane Brooke oraz Mickie James, która powiedziała, że Alexa może mieć 3 tytułu jednak wciąż jej sporo brakuje. Następnie do ringu dołączyła Emma oraz Sasha Banks i doszło do brawlu z udziałem wszystkich zawodniczek.

4 walka: Sasha Banks, Mickie James i Dana Brooke def. Alexa Bliss, Nia Jax oraz Emma

5 walka: Beauty and the Man Beast def. The Miz

6 walka: Neville vs Rich Swann – pojedynek się nie odbył, ponieważ Rich został zaatakowany przez swojego przeciwnika zanim się rozpoczęła walka.

7 walka: Luke Gallows i Karl Anderson def. Enzo Amore i Big Cass

Po pojedynku Luke oraz Karl próbowali wykonać Magic Killer na rywalach jednak zjawił się Big Show.

8 walka: Sheamus i Cesaro vs The Hardy Boyz – Panowie z Europy zachowali swoje tytuły.

Strona internetowa |  Więcej postów

Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.