Uwaga na Spoilery! Szczegóły możliwego powrotu The Shield na RAW, 11-lecie Kurta Angle, Zack Ryder na temat inwazji Funko, Cruiserweight Championship Match na TLC

0

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w sprzedaży dostępne były koszulki z napisem The Shield co mogło dać wszystkim jasno do zrozumienia, że już wkrótce będziemy świadkami powrotu tej jakże widowiskowej grupy co w ostatecznym rozrachunku stało się w Indianapolis, czyli w mieście, w którym wszystko się zaczęło:

Looks like the chances are pretty, pretty, pretty good for The Shield reunion! #TheShield #WWE #RAW

Post udostępniony przez WrestleZone (@wrestlezonecom)

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy debiut obecnego Generalnego Managera Monday Night RAW Kurta Angle na Impact Wrestling. A miał on miejsce 9 października 2006 roku w momencie, kiedy TNA World Heavyweight Championem był Samoa Joe i musiał poczuć jak ”smakuje” atak ze strony mistrza olimpijskiego:

» Członek The Hype Bros, Zack Ryder w poniższym materiale wideo wypowiedział się na temat inwazji zabawki Funko na tegorocznym New York Comic Conie:

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW federacja World Wrestling Entertainment za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że na gali PPV TLC odbędzie się Cruiserweight Championship Match z udziałem Enzo Amore(ogłoszonego jako mistrz) oraz (pretendenta) Kalisto:

W zeszłym tygodniu GM RAW Kurt Angle ogłosił byłego mistrza Stanów Zjednoczonych oraz Lucha Dragons jako nowego członka dywizji Cruiserweight.