Site icon MyWrestling

Ostatnia gala przed All In. RAPORT Z AEW COLLISION 24/08/2024

Nadal nie mogę przyzwyczaić się do nowego theme songu Collision, ale to nie ma większego znaczenia, bo poziom wrestlingu pozostał taki sam. A emocje są ogromne, w końcu All In już za kilkadziesiąt godzin, a na dodatek gala odbywa się w Cardiff! Zapraszam na przegląd wydarzeń z ostatniej tygodniówki AEW.

Shibata przyjął Lethal Combination, ale Elbow Dropa jakimś cudem skontrował w Armbara. Lethal doczołgał się do lin, ale od tego momentu Japończyk kontrolował przebieg meczu. Wykonał potężnego Ripcord Chopa, założył Iron Claw i przeszedł w kolejnego Armbara. Jay odklepał. Panowie podali sobie ręce po walce.

Dante i Lio wykonali Frog Splashe na PACu i przycisnęli go całą drużyną do ziemi w celu przypięcia, ale Claudio z Yutą uratowali sytuację. Szwajcarski Superman wszedł do ringu, wykonał Giant Swint na Rushu i przeciągnął go blisko narożnika, aby 'The Bastard’ mógł wykonać… BLACK ARROOOOOOOOOW! 1…2…3! PAC, CLAUDIO I WHEELER JADĄ NA WEMBLEY!
2/3 Mistrzów Trios – Christian Cage i Shayna Wayne – przerwali celebrację. 
Cage zaczął od uprzedzenia Cardiff, żeby nic do niego nie mówili, bo i tak nie zrozumie walijskiego bełkotu. Kazał im… przeprowadzić się do Anglii i nauczyć się prawdziwego języka. Następnie pogratulował zwycięzcom, że zakwalifikowali się do 4-Way Matchu na Wembley. Zapewnił, że on – jako „Ojciec Chrzestny” Ladder Matchów – chce im dać tylko kilka przyjacielskich porad. Pierwsza z nich: miej oczy dookoła głowy. Kiedy Christian to mówił, od tyłu zaatakowali Nick Wayne i Killswitch. PAC został ułożony do Con-Chair-To, ale usłyszeliśmy… GUNNS UP! BangBangGang wyjęli spod ringu stoły i rozstawili je ale… światła zgasły. Po rampie kroczyć zaczęli House of Black. Wszyscy ruszyli po The Patriarchy, ale ci uciekli. BCC, BBG i HOB natomiast weszli w brawl. Na arenie rozległy się bardzo głośne chanty „All In! All In! All In!”. Aż przypomina się 2018 rok. Zwycięsko z bójki wyszli Malakai, Buddy i Brody. Ta scena zakończyła dzisiejsze Collision – ostatnią galę przed All In.

Exit mobile version