Jim Ross ujawnia makabryczne zdjęcie po oparzeniach

Komentator All Elite Wrestling, Jim Ross za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował zdjęcie oparzeń popromiennym, jakie pojawiły się w niego w okolicy kostki.

Mimo iż oparzenia wyglądają „makabrycznie”, legendarny spiker powiedział, że proces gojenia przebiega bardzo dobrze, a lekarze są zadowoleni.

W grudniu ubiegłego roku Jim Ross potwierdził, że wygrał walkę z rakiem a następnie powrócił za stół komentatorski w federacji All Elite Wrestling.

Jim Ross w styczniu wypowiedział się na temat pokonania raka.

Moja rana się goi powoli, ale się goi. Cholera to bardzo boli, mówię Wam. Kiedy biorę prysznic i delikatnie obmywam ranę, ona wygląda jakby była zupełnie z innej planety. Jest po prostu jasnoczerwona, co oznacza, że jest spalona jak piekło. Jedyne, co mogę zrobić w tym momencie, to nałożyć trochę kremu i zabandażować przed występem w telewizji.

Teraz siedzę w swoim mieszkaniu w Jacksonville, nie mam założonego bandaża, po prostu mam na nim lekarstwo, które sprawia, że nie odczuwam większego bólu. Przede mną jeszcze 30 ciężkich dni, ale w przyszłym tygodniu pojawię się u lekarza, aby zobaczył czy się goi.