Hot News: Nowy mistrz na SmackDown! – SPOILER

Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live odbył się Fatal Four Way Match o WWE United States Championship. Zwycięzcą konfrontacji został Samoa Joe, który pokonał Reya Mysterio, Andrade oraz R’Trutha. Warto zaznaczyć, że był to drugi US Open Challenge rzucony przez R’Trutha, który chciał się upodobnić do swojego idola, czyli Johna Ceny. Jest to pierwszy title run Samoa Joe w głównym rosterze WWE. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów ze wspomnianej walki:
He's tired, and exhausted, but @RonKillings is going to make his childhood hero @JohnCena proud in tonight's #USOpenChallenge! #SDLive pic.twitter.com/WSy19M9XmY
— WWE (@WWE) 6 marca 2019
That's right. We got ourselves a Fatal 4️⃣-way #USOpenChallenge! @RonKillings vs. @AndradeCienWWE vs. @SamoaJoe vs. @reymysterio RIGHT NOW on #SDLive! pic.twitter.com/Ifh2yXdRnf
— WWE (@WWE) 6 marca 2019
Prey. #SDLive #USOpenChallenge @AndradeCienWWE @SamoaJoe pic.twitter.com/lNgH1PLlaX
— WWE (@WWE) 6 marca 2019
You okay, @AndradeCienWWE?!? #SDLive pic.twitter.com/aMLODU5FXA
— WWE Universe (@WWEUniverse) 6 marca 2019
#VivaLaRaza #SDLive #USOpenChallenge @AndradeCienWWE pic.twitter.com/BBHCe2MIKn
— WWE (@WWE) 6 marca 2019
Fighting with La Muñeca. You go, @Zelina_VegaWWE! #SDLive #USOpenChallenge pic.twitter.com/uIHSxgqe29
— WWE (@WWE) 6 marca 2019
READ IT AND WEEP. @SamoaJoe is your NEW #USChampion! #SDLive #USOpenChallenge #AndNew pic.twitter.com/PU378bICIw
— WWE (@WWE) 6 marca 2019
The nightmare is real. #SDLive #AndNew @SamoaJoe pic.twitter.com/LbRxipLnjV
— WWE Universe (@WWEUniverse) 6 marca 2019
.@SamoaJoe is the BRAND-NEW #USChampion! #SDLive pic.twitter.com/FVdtLFSUsd
— WWE (@WWE) 6 marca 2019
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.