GFW Grand Slam Tour #5: 09.07.15 – Wyniki + Video

0

Global Force Wrestling zawitało tym razem do Appleton, aby powrócić ze swoim tournee „Grand Slam”. Na gali pojawili się m.in. Eric Young z TNA, Nick Aldis (Magnus), PJ Black, Colt Cabana, czy Jim Duggan. Co ciekawe zamiast sześciokątnego ringu z zielonymi linami do którego GFW już nas przyzwyczaiło, zobaczyliśmy zwykły wrestlingowy ring z czerwonymi linami.

 

WYNIKI:

Singles Match
Colt Cabana def. Arya Daivari

Triple Threat Match
Joey Avalon def. Jay Bradley, Matt Cage

Po walce na ring wbiegł Eric Young, który zaatakował Avalona wykonując mu Tombstone Piledriver. Następnie Young wziął mikrofon do rąk i chwalił się swoimi osiągnięciami w TNA, a potem oznajmił, że należy mu się tytuł King of the Mountain. Na te słowa zareagował sam Jeff Jarrett. Wygłosił on krótkie promo na temat Younga i GFW, a gdy zaczął świętować z fanami, zza pleców zaatakował go właśnie Eric Young. Zabrał on pas mistrzowski Jarrettowi i uciekł na backstage.

Singles Match
Santana Garrett (a/k/a TNA’s Brittany) def. Melanie Cruise

Singles Match
PJ Black def. Sonjay Dutt

Singles Match
Nick „Magnus” Aldis def. Tommaso Ciampa

Następnie w ringu zjawił się WWE Hall of Famer – „Hacksaw” Jim Duggan. Mówił on o miłości do Ameryki, jednak przeszkodził mu Arya Daivari. W ostateczności, Duggan zaatakował go Clotheslinem i zakończył segment.

Tag Team Match
Doc Gallows & Karl Anderson def. O14K

Po walce wieczoru, Jim Duggan i Jeff Jarrett weszli na ring i robili sobie zdjęcia z fanami.

VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=t3QH4f2-Z4E

https://www.youtube.com/watch?v=6pVCzAYRau4