Dzisiaj w historii wrestlingu – 14 lutego

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.
14 lutego 1999 roku miała miejsce gala WWF St. Valentine’s Day Massacre, na której w federacji zadebiutował Paul Wight, atakując Stone Colda, ale zarazem pozwalając mu przypadkiem wygrać Steel Cage Match z Vincem McMahonem, który był main eventem walki.
14 lutego 2010 roku odbyła się gala PPV TNA z serii Against All Odds, na której nowym pretendentem do tytułu TNA został D’Angelo Dinero, a ten sam tytuł obronił w walce z Samoa Joe AJ Styles.
14 lutego 2011 roku do WWE powrócił niewidziany w federacji od 2004 roku The Rock, aby zostać guest hostem zbliżającej się wtedy Wrestlemanii 27. Szybko znalazł sobie nowych wrogów w postaci The Miza czy Johna Ceny.
14 lutego swoje urodziny obchodzi m.in Ayako Hamada (38 lat). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!