Cody Rhodes składa obietnicę fanom wrestlingu

wwe.com
Cody Rhodes został brutalnie zaatakowany podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW przez The Rocka.
Pomimo brutalnego ataku, po którym pretendent do Undisputed Universal Title krwawił, wystąpił na dwóch live eventach z cyklu „Road to WrestleMania” odpowiednio w Manchesterze oraz Syracuse.
Na obu wydarzeniach pokonał Drew McIntyre’a w Street Fight, a następnie obiecał fanom wrestlingu, że wróci tam jako Undisputed WWE Universal Champion.
Cody promo at #WWESyracuse pic.twitter.com/mEzMVNe5FS
— Dante (@BossDante06) April 1, 2024
To ostatni występ w drodze na WrestleManię. To ostatni wieczór, kiedy zapinam buty, zanim wejdę na WrestleManię, gdzie zmierzę się z The Rockiem i Romanem Reignsem. W Syracue byłem wiele razy zarówno z WWE, jak i na scenie niezależnej. Następnym razem, kiedy wrócę do Syracuse będę Undisputed WWE Championem.
Czy na WrestleManii XL poznamy nowego mistrza?
Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.