Charlotte Flair: Praca z Toni Storm była przyjemnością, ona jest gwiazdą!
Charlotte Flair zastanawia się nad swoim obecnym title runem i odpowiada na krytykę.
Charlotte Flair była mistrzynią kobiet WWE ponad 10 razy, w każdym z trzech brandów. Kiedy tak się dzieje, czasami zapaśnicy stają się obiektem krytyki za to, że tak często znajdują się na szczycie. Rozmawiając z Grahamem GSM Matthewsem z Bleacher Report, Charlotte Flair komentowała jej obecne panowanie z mistrzostwem i wyróżniła mecze z Naomi oraz krótki program, który miała z Toni Storm, zanim Toni została zwolniona z WWE.
„Myślę, że wolałabym mieć więcej obron tytułu na dużych galach, ale w innych okolicznościach… Fajnie było być mistrzynią w Royal Rumble Matchu, ponieważ nigdy wcześniej nie zdarzyło się to w walce kobiet”.
Na mecz z Naomi czekałam od pięciu lat i wreszcie mogliśmy stworzyć na SmackDown w zeszłym miesiącu. Pomyślałam, że to niesamowite, że możemy to zrobić. To był tylko jeden pojedynek. To było dla mnie wyjątkowe. W przypadku Survivor Series i starcia z Becky, mogę tylko powiedzieć, że numer jeden nie mówi o numerze dwa, ale fajnie było wrócić do tej rywalizacji”.
Charlotte Flair jest przekonana, że po jej meczu z Rondą Rousey w main evencie WrestleManii 38, wszelkie krytyki i wszystko, co wydarzyło się w przeszłości, będzie już przeszłością. Charlotte wspomina Toni Storm i mówi, że wierzy, że była wrestlerka WWE jest bardzo utalentowana i jej przeznaczeniem jest robienie wielkich rzeczy.
Myślę, że wszystko, co zrobiłam przez cały ten program, zostanie zapomniane po WrestleManii – powiedziała. Uwielbiałam pracować z Naomi i było to dla mnie przyjemnością móc również stawić czoła Toni. Życzę jej wszystkiego najlepszego. Ma dużo talentu i jest gwiazdą”.
Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl