5★STAR GP 28/29.08.21 – Raport

Po dosyć długiej przerwie związanej z COVID-19 Stardom wróciło do akcji. Wczoraj i dzisiaj odbyły się dwie gale w ramach 5 Star Grand Prix 2021, podczas których fani mogli obejrzeć pojedynki turniejowe, jak i inne ciekawe wydarzenia, do których doszło między innymi dzisiaj.

5 Star GP 28.08.21

SINGLES MATCH

Tam Nakano def. Lady C

5★STAR GP BLUE STARS

Konami def. Ruaka

5★STAR GP RED STARS

Natsupoi def. Fukigen Death

MAI SAKURAI STARDOM CHALLENGE

Utami Hayashishita def. Mai Sakurai

5★STAR GP RED STARS

Starlight Kid def. Mina Shirakawa

5★STAR GP BLUE STARS

Maika vs. Unagi Sayaka

Pojedynek zakończył się remisem po upływie 20-minutowego limitu czasowego. Obie wrestlerki otrzymały po jednym punkcie do klasyfikacji 5 Star GP.

5★STAR GP RED STARS

Mayu Iwatani def. Himeka


5 Star GP 29.08.21 

Dzisiejszy dzień można nazwać dniem pewnej zawodniczki, która wróciła do ringu po długiej absencji…

SINGLES MATCH

AZM def. Hanan

MAI SAKURAI STARDOM CHALLENGE

Momo Watanabe def. Mai Sakurai

5★STAR GP RED STARS

Fukigen Death def. Himeka

FUTURE OF STARDOM CHAMPIONSHIP MATCH

Unagi Sayaka def. Rina

SINGLES MATCH

Mayu Iwatani def. Lady C

Po zakończeniu walki na arenie pojawiła się wrestlerka dawno niewidziana w federacji Rossy’ego Ogawy, która oficjalnie zakończyła karierę pod koniec 2019 roku i nic nie zapowiadało, że wróci do pro wrestlingu.

HAZUKI IS HERE! 23-latka zaskoczyła wszystkich niespodziewanym powrotem i deklaracją, że wraca do rywalizacji w Stardom.

Nie bez powodu zjawiła się po walce Mayu Iwatani, bo najprawdopodobniej feud tych zawodniczek będzie głównym programem na zbliżające się październikowej show w Osaka Jo-Hall.

5★STAR GP BLUE STARS

Takumi Iroha def. Maika

5★STAR GP RED STARS/HIGH SPEED CHAMPIONSHIP MATCH

Starlight Kid def. Natsupoi

W main evencie dzisiejszej gali rywalizowały dwie główne gwiazdy obecnej dywizji High Speed – mistrzyni Natsupoi i Starlight Kid. Title reign Poi nie należał do tych, które zapamięta się na długo (na pewno nie stał na tym poziomie, co panowanie AZM, czy te świetne w wykonaniu Hazuki). Dzisiaj run filigranowej Natsu dobiegł końca, bo przegrała batalię z najnowszą gwiazdą Oedo Tai, dla której zdobycie pasa jest dużym krokiem naprzód w karierze.