5★STAR GP 04.09.21 – Raport

Za nami kolejny dzień zmagań w tegorocznym 5 Star Grand Prix. W main evencie dzisiejszej gali Utami Hayashishita i Syuri ponownie stoczyły niesamowity pojedynek, który potrwał 20 minut i zakończył się remisem.

Na otwarciu show w ringu pojawiła się Waka Tsukiyama, która ogłosiła, że oficjalnie rozpoczyna karierę w Stardom. Po chwili zjawiła się Unagi Sayaka, która rzuciła jej wyzwanie do walki o mistrzostwo Future of Stardom i dodała jeszcze, że Waka nie dołączy do Cosmic Angels i żeby nawet o tym nie myślała.

SINGLES MATCH

Fukigen Death def. Hanan

SINGLES MATCH

Mayu Iwatani def. Rina

SINGLES MATCH

Unagi Sayaka vs. Natsupoi

Walka zakończyła się podwójnym wyliczeniem.

MAI SAKURAI STARDOM CHALLENGE

Giulia def. Mai Sakurai

5★STAR GP RED STARS

Himeka def. Mina Shirakawa

5★STAR GP BLUE STARS

Konami def. Takumi Iroha

5★STAR GP BLUE STARS

Utami Hayashishita vs. Syuri

Gdy Utami i Syuri wchodzą ze sobą do ringu, wiedzcie, że czeka Was niesamowite widowisko w kwadratowym pierścieniu. Tak było na ostatniej Cinderelli, gdzie stoczyły walkę, której Meltzer dał 5 i 1/2 gwiazdki. Dzisiaj starcie nie było aż tak długie, bo trwało dwadzieścia minut, ale równie kapitalne, co wtedy w Tokio.

Znowu nie poznaliśmy rozstrzygnięcia, bo zakończono mecz po upływie 20 minut i finalnie padł remis. Może to oznaczać, że Syuri będzie szykowana na zwyciężczynię GP i w przyszłości dojdzie do trzeciej walki pomiędzy nimi i zamknięcia historii ostatecznym starciem.