Znany sprawca ataku na Enzo Amore?, Pete Dunne o reakcji backstage’a, Jinder Mahal o relacjach z Vincem McMahonem, Zapowiedź Super Strong Style 16

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night Enzo Amore został brutalnie zaatakowany przez tajemniczego zawodnika jednak według kilku stron internetowych osobą, która zaatakowała Amore może być Dash Wilder, który 17 kwietnia został wyłączony z tv ze względu na uraz szczęki, ale jego przerwa miała trwać około ośmiu tygodni, więc jest to bardzo prawdopodobna informacja.

» Nowy WWE United Kingdom Champion Pete Dunne udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat reakcji ludzi na backstage’u po jego pojedynku z Tylerem Batem:

”Nie spodziewałem się tego, że będę w stanie pokonać Tylera Bate’a po tak świetnym pojedynku. Chciałem zmierzyć się z Tylerem w Wielkiej Brytanii, gdzie ludzie nas znają i wiedzą kim jesteśmy. Jestem dumny z bycia częścią dywizji WWE UK jednak nie wiemy jak będzie wyglądała nasza przyszłość, ale to w niczym nam nie przeszkadza. Po prostu robimy swoje, a że wychodzi nam to bardzo dobre to cieszymy się z tego”.

» WWE Champion Jinder Mahal udzielił wywiadu dla Fox Sports, w którym wypowiedział się na temat reakcji Vince’a McMahona po wieści o zdobyciu pasa przez niego:

”Był bardzo szczęśliwy i dumny ze mnie. Dostałem wiele cenny rad od prezesa WWE, ponieważ jest on geniuszem, więc wszystko co działo się ostatnio z moim udziałem było jego zasługą. Vince jest pierwszą osobą, z którą o czymś rozmawiam. Jestem bardzo blisko pana McMahona dzięki czemu jest on pierwszą osobą, którą spotykam co tydzień na SmackDown”.

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się podczas turnieju Super Strong Style 16:

First Round Matchups
Side A

Jack Sexsmith
vs Zack Gibson

Zack Sabre Jr
vs David Starr

Jimmy Havoc
vs Travis Banks

Mark Andrews
vs Flamita

Side B

Tyler Bate v
vs Pastor William Eaver

Mark Haskins
vs Flash Morgan Webster

Matt Riddle
vs Trent Seven

Jeff Cobb
vs Nathan Cruz