Znany main event TLC, Co wydarzyło się po zejściu SD Live z anteny?, TNA z nowym miejsce rozwojowym, Segment otwierający wczorajszy odcinek SmackDown Live, Daniel Bryan ogłasza skład SD Live na Survivor Series, Debiut Curta Hawkinsa, Hardcore Harvest Impact Wrestling, Dasha Fuentes na SmackDown Live, The Spirit Squad na stałe w WWE?

» Shane McMahon i Daniel Bryan ogłosili, że walką wieczoru gali PPV TLC będzie starcie o WWE Championship, w którym aktualny mistrz AJ Styles zmierzy się z Deanem Ambrosem w TLC Matchu.

» Po zejściu SmackDown Live z anteny odbył się dark match, w którym Dolph Ziggler pokonał The Miza i zachował Intercontinental Championship.

» The Al Snow Wrestling Acedemy za pośrednictwem facebooka ogłosiło, że będzie ”Global Development Center” dla TNA Impact Wrestling:

» Jak widać podczas segmentu otwierającego wczorajszy odcinek WWE SmackDown Live, James Ellsworth chciał przeprosić Deana Ambrose’a za odebranie mu szansy na zdobycie title shota na WWE World Championship. Dean przyjął jego przeprosiny przy czym ogłosił, że nie może być zły na swojego kumpla, ale dziękuje mu za przeprosiny. Nagle zjawił się AJ Styles i zaatakował obu wrestlerów. Chwię po tym starciu Daniel Bryan ogłosił, że Dean Ambrose otrzyma kolejną szansę na zdobycie miana pretendenta do WWE Championship.

» W segmencie Miz TV Generalny Manager SmackDown Live Daniel Bryan ogłosił, że Randy Orton, AJ Styles, Bray Wyatt, Dean Ambrose oraz Baron Corbin będą w niebieskiej drużynie, która zmierzy się z drużyną RAW na gali PPV Survivor Series.

» WWE Superstar Curt Hawkins zadebiutował w ringu SmackDown Live po tym jak przyjął otwarte wyzwanie IC Championa Dolpha Zigglera, niestety nie pokazał się z dobrej strony i od razu został pokonany przez Dolpha.

» Poniżej przedstawiamy zapowiedź wideo dotyczącej ”Hardcore Harvest” Impact Wrestling:

» Gospodarz NXT Live Eventów Dasha Fuentes zadebiutowała na antenie podczas najnowszego odcinka WWE SmackDown Live.

» Wszystko wskazuje na, to że The Spirit Squad(Ken Doane i Mike Mondo) podpiszą pełnoczasowy kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment po tym jak zakończy się fabuła między nimi i The Mizem, a Dolphem Zigglerem. Warto wspomnieć, że Ken Doane był w przeszłości zaręczony z Mickie James niestety w jednym z wywiadów wyjawił iż Mickie zdradziła go z Johnem Ceną(taka sytuacja miała miejsce w przeszłości).