Znany main event Hell in a Cell?, Charlotte na temat śmierci swojego brata i przekonania do wrestlingu, Becky Lynch opowiada o swojej przerwie od wrestlingu, WWNL nawiązuje współpracę z FloSports

» Portal PWInsider.com donosi, że main eventem dzisiejszej gali WWE Hell in a Cell będzie Hell in a Cell match z udziałem Sashy Banks oraz Charlotte o WWE RAW Women’s Championship.

» WWE Superstar Charlotte udzieliła wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedziała się na temat swojego brata, który przekonał byłą mistrzynię kobiet na RAW do wrestlingu:

”Byłam w Miami podczas ceremonii WWE Hall of Famer. W tym mieście razem z moją rodziną siedzieliśmy na kolacji, do której dołączył się John Laurinaitis i zapytał mnie, dlaczego nie spróbuję swoich sił w wrestlingu? Na to odpowiedziałam, że tak naprawdę to nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Mój młodszy brat, Reid powiedział, że możemy wspólnie uprawiać wrestling, ponieważ w tym czasie przechodził ciężki trening, który miał na celu przygotowanie go do wrestlingu. Od dziecka byłam związana ze sportem, ale w 2013 roku po śmierci mojego brata Reida zdałam sobie sprawę, że zrobię coś o czym on marzył i tak pokochałam wrestling”.

» WWE SmackDown Live Women’s Champion Becky Lynch udzieliła wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedziała się na temat odpoczynku od wrestlingu:

”Rozstałam się z wrestlingiem w 2006 roku, ponieważ zabłądziłam. Moja mama nie chciała, abym uprawiała wrestling, ale mimo tego kochałam ten biznes. W wieku 19 lat doznałam groźnego urazu, który również był powodem mojej długiej przerwy. Przez lata walczyłam o to, aby moja pasja do wrestlingu powróciła oraz została zaakceptowana przez najbliższych. Po 7 latach odpoczynku wzięłam się w garść i powróciłam o wiele silniejsza i bardziej zmotywowana”.

» Stacja telewizyjny FloSports podpisała pięcioletnią umowę dotyczącą nawiązania współpracy z World Wrestling Network Live. Emitowane będą ważne wydarzenia takich niezależnych federacji jak: EVOLVE, SHINE, Full Impact Pro i WWN Supershow