Znana walka wieczoru NXT TakeOver Toronto, Kiedy powróci Paige?, Mick Foley na temat złej reputacji Setha Rollinsa, SmackDown dogania RAW, Obecna sytuacja TNA, „Total Bellas” w polskiej telewizji

» WWE NXT za pośrednictwem Twittera potwierdziło, że walką wieczoru na gali NXT TakeOver: Toronto będzie starcie z udziałem NXT Championa Shinsuke Nakamury oraz Samoa Joe:

» Podczas jednego z ostatnich wywiadów, Paige przyznała, że ze względu na zbliżającą się operację będzie musiała pauzować od 6 do 7 miesięcy, zatem jej powrót planowany jest na kwiecień lub maj 2017.

» WWE Hall of Famer oraz Generalny Manager RAW Mick Foley za pośrednictwem facebooka wypowiedział się na temat Setha Rollinsa, który otrzymał złą reputację niebezpiecznego wrestlera:

”Niedawno WWE Superstar Seth Rollins otrzymał miano bycia niebezpiecznym wrestlerem i nie sądzę, aby to było sprawiedliwe. Wahałem się napisać ten artykuł, ponieważ w dużej części heat jaki otrzymał Seth Rollins przyszedł od WWE Hall of Famera Breta Harta, który jest jednym z najlepszych wrestlerów w historii firmy (…)”.

» Ratingi tygodniówek WWE wyniosły w tym tygodniu odpowiednio dla RAW – 1.93 i dla SmackDown – 1.72. Warto podkreślić, że różnica nie jest już tak znacząca jak to miało miejsce jeszcze nie tak dawno. Myślicie, że niebieski brand będzie w stanie kiedykolwiek wyprzedzić RAW pod względem oglądalności?

» Była gwiazda WWE – Mike „Duke The Dumpster Droese” obchodzi dziś swoje 46 urodziny. Wszystkiego Najlepszego! 😉

Dzisiaj także swoje 90. urodziny obchodziłby ś.p. Killer Kowalski.

» Jakiś czas temu w Internecie pojawiły się informacje, jakoby to WWE miało kupić od TNA biblioteczkę archiwalnych gal. Jak się okazuje… rozmowy na ten temat się zakończyły i do oficjalnej sprzedaży nie doszło. Tym samym WWE nie jest już zainteresowane archiwalnymi materiałami TNA, a jeśli zaś chodzi o samą federację to wciąż realnym kupcem pełnych udziałów wydaje się być Billy Corgan. Już na ostatnich tapingach sprawował on władzę na zapleczu, co też niekoniecznie podoba się Dixie Carter. Ciężko więc na ten moment jednoznacznie określić jak będzie wyglądać przyszłość TNA, aczkolwiek jeśli tylko pojawią się jakieś najnowsze aktualizacje na ten temat, będziemy was informować na bieżąco.

» Na koniec zaś wiadomość o której informowaliśmy Was już dzisiaj na fan page’u… Mianowicie 16 października o godz. 21:00 na kanale E! wyemitowany zostanie premierowy odcinek „Total Bellas” w polskiej wersji językowej! Jak wiadomo, program ten obrazuje życie gwiazd WWE – Johna Ceny, Daniela Bryana oraz co ważniejsze ich partnerek Nikki i Brie Bella. Będziecie oglądali? 😉

 

Newsy przygotowali Patryk Dereszyński i Mateusz Polak