Znamy walkę wieczoru gali PPV FastLane 2018, Zapowiedź walki wieczoru gali Elimination Chamber, Buddy Murphy zadebiutuje na WWE 205 Live

» W walce wieczoru gali PPV FastLane odbędzie się Fatal 5 – Way Match z udziałem obecnego mistrza WWE AJ Stylesa, Samiego Zayna, Kevina Owensa, Barona Corbina i Dolpha Zigglera. Podczas najnowszego odcinka SmackDown Live Baron pokonał Owensa, natomiast Ziggler pokonał Zayna dzięki czemu zostali dodani do pierwotnie planowanego fatal four way matchu. Poniżej przedstawiamy kilka materiałów z tego wydarzenia:

Gala PPV FastLane odbędzie się 11 marca w Nationwide Arenie w Columbus i będzie to ostatnia gala przed WrestleManią 34, która odbędzie się w Nowym Orleanie.

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź walki wieczoru gali PPV Elimination Chamber, podczas której John Cena zmierzy się z Finnem Balorem, Romanem Reignsem, Sethem Rollinsem, Braunem Strowmanem, Eliasem oraz WWE Intercontinental Championem The Mizem. Zwycięzca tego pojedynku na WrestleManii 34 zmierzy się z Brockiem Lesnarem, a na szali zostanie postawiony Universal Championship.

» WWE NXT Superstar Buddy Murphy w przyszłym tygodniu zadebiutuje na WWE 205 Live, gdzie w pierwszej rundzie turnieju zmierzy się z Ariyą Daivarim, a zwycięzca tego starcia zakwalifikuje się do drugiej rundy turnieju Cruiserweight Championship: