Znamy przeciwnika Undertakera na WrestleManię?, No Holds Barred Match na RAW, Kiedy powróci Big Show?, Andrade wkrótce może stracić tytuł

» Według Dave’a Meltzera, WWE planuje ponoć pojedynek AJ Stylesa z Undertakerem na WrestleManię 36. Obecnie Styles pauzuje z powodu urazu barku, natomiast ma pojawić się na gali Super ShowDown, gdzie weźmie udział w Gauntlet Matchu. Undertaker z kolei powrócić ma tuż po gali w Arabii Saudyjskiej.

» Na najbliższe Monday Night RAW zapowiedziany został natomiast No Holds Barred Match pomiędzy Randym Ortonem a Mattem Hardym. Jak więc widać, ostatni występ Hardy’ego nie był jednak ostatnim w WWE, lecz wszystko wskazuje na to, że ten już ostatecznie takowym będzie.

» PWInsider informuje również, że na najbliższym RAW powrócić może The Big Show, który ostatni raz zjawił się w czerwonym brandzie podczas rywalizacji z drużyną Setha Rollinsa. Wtedy razem z Kevinem Owensem i Samoa Joe przegrał w Fist Fight z Rollinsem i AOP.

» Justin Barrasso ze Sports Illustrated poinformował, że dni Andrade jako mistrza Stanów Zjednoczonych są policzone. WWE chce jak najszybciej doprowadzić do utraty tytułu przez Meksykanina, choć powód takiej decyzji nie jest nam znany. Nie wiadomo też, czy zmiana tytułu nastąpi jeszcze przed WrestleManią, a może na samej WrestleManii. Obecnie Andrade pauzuje w wyniku 30-dniowego zawieszenia.