Znamy line-up Starrcast II, Jak będzie wyglądał tytuł mistrzowski AEW?, Dave Meltzer o umowie telewizyjnej AEW, Nowy gimmick Matta Hardy’ego?

» W dniu wczorajszym poznaliśmy line-up eventu Starrcast II, który odbędzie się podczas weekendu AEW Double or Nothing w Las Vegas:

Wydarzenia nie obejmują meet&greet, na którym zjawi się m.in. The Undertaker.

» W najnowszym odcinku “Road to Double or Nothing”, Brandi Rhodes rozmawiała z designerem pasów mistrzowskich i wyjawiła, że chce, aby tytuł AEW był tak duży jak Mid-South North American Championship. Dla tych, którzy są ciekawi jak wyglądał wspomniany tytuł, zdjęcie poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Here is the Mid-South North American title that was mentioned on the latest #aew road to double or nothing.

Post udostępniony przez Wrestling Inc. (@wrestlinginc)

» Według Dave’a Meltzera, All Elite Wrestling nie śpieszy się z podpisaniem umowy telewizyjnej. Nie zmienia to jednak faktu, że rozmowy na ten temat trwają i są one prowadzone w łagodnym tempie. Na ten moment nie wiadomo też w jakim przekazie zostanie wyemitowana gala Double or Nothing, choć tutaj spekuluje się najczęściej o iPPV oraz tradycyjnym PPV.

» Według najnowszych spekulacji, Matt Hardy uprzedził już WWE, że chciałby jeszcze wprowadzić swój nowy gimmick, tym razem nie nawiązujący do wcześniejszych “Woken” oraz “Broken”. Miałoby to się stać po kolejnym etapie związanym z powrotem The Hardy Boyz. Niewykluczone, że wraz z nowym gimmickiem zobaczylibyśmy także ostatni feud braci Hardy w WWE.