Znamy datę występu Darrena Younga na scenie niezależnej, Matt Taven opowiada o walce z Willem Ospreay’em, Zapowiedź przyszłorocznych tapingów Impact TV

» Były WWE Superstar Darren Young za pośrednictwem portali społecznościowych ogłosił, że swój pierwszy występ na scenie niezależnej będzie miał w marcu w federacji WrestlePro. W dodatku pojawi się on dzień później w Queens na wydarzeniu, którego organizatorem jest federacja Damage 365, a event nosi nazwę ”Warriors Of Wrestling”.

» Matt Taven niedawno rozmawiał ze Scottem Fishmanem dla Channel Guide Magazine, w którym wypowiedział się na temat swojego starcia z Willem Ospreay’em podczas Final Battle:

”Już wkrótce odbędzie się gala Final Battle podczas, której fani z pewnością będą zadowoleni z poziomu walk, a dla nas będzie to wielka szansa do zaprezentowania się. Will jest młodym i obiecującym wrestlerem. A ja uważam, że ludzie nie doceniają mnie tak bardzo jak na to zasługuję i to coś napędza mnie do cięższej pracy i nie ma cienia wątpliwości w tym, iż jestem od niego o wiele lepszy i nie mogę doczekać się, aby móc zaprezentować to całemu światu”.

» Federacja Impact Wrestling na swoim oficjalnym profilu na Twitterze poinformowała o powrocie do Universal Studios w Orlando na początku przyszłego roku, gdyż w tym miejscu mają się odbyć kolejne tapingi telewizyjne: