Znamy datę powrotu Johna Ceny do WWE, Brock Lesnar vs Lider Cenation na SummerSlam, Aktualizacja stanu zdrowia Dashy Fuentes

» Lider Cenation John Cena ogłosił, że 1 września będzie uczestnikiem live eventu w Mecedes Benz Arenie w Shanghaju. Oprócz niego swoją obecność zapowiedziały takie gwiazdy jak: Roman Reigns, Ronda Rousey, Seth Rollins, Braun Strowman, Sasha Banks i Finn Balor. Będzie to pierwszy występ „Free Agenta” od historycznego wydarzenia, które miało miejsce na gali Greatest Royal Rumble.

» Podczas SummerSlam 2014 odbył się WWE World Heavyweight Championship Match z udziałem Johna Ceny oraz Brocka Lesnara. W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy moment, w którym John zainkasował F-5 i stracił mistrzostwo na korzyść obecnego part-timera.

» W ostatnim czasie informowaliśmy Was o urazie ścięgna Achillesa z jakim zmaga się SmackDown / 205 Live Backstage Interviewer, Dasha Fuentes. Członkimi WWE za pośrednictwem Instagrama opublikowała aktualizację swojego stanu zdrowia: