Znamy datę powrotu AJ Stylesa po kontuzji, Kolejne gwiazdy NXT zmieniają ring name, Dwie walki mistrzowskie w NXT TV

» Podczas poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW odbył się segment, w którym dowiedzieliśmy się, że AJ Styles wkrótce powróci do ringu, ponieważ wrestler ten nie walczy od 19 maja, czyli Money in the Bank, gdzie przegrał w starciu z WWE Universal Championem Sethem Rollinsem. WWE reklamuje byłego mistrza WWE na przyszłotygodniowe tournee po Azji, więc wszystko wskazuje na, to iż fani w Tokio będą mogli obejrzeć w akcji „Fenomenalnego”, który ma współpracować z The Club oraz Triple H w konfrontacji z Baronem Corbinem, Bobbym Lashleyem, Drew McIntyre i Samoa Joe.

» Brennan Williams za pośrednictwem Twittera wyjawił, że zmienił ring name i od teraz będzie nazywał się Dio Maddin. Warto przypomnieć, że swoją przygodę z WWE rozpoczął w sierpniu 2016 roku, czyli dokładnie rok po zakończeniu kariery w NFL, po czym rozpoczął treningi w federacji Bookera T, czyli Reality of Wrestling. W ostatnich dniach także kilka innych gwiazd NXT poinformowało o zmianie ring name’ów, a są nimi: ACH- Jordan Myles, Garza Jr. – Angel Garza oraz Jonah Rock – Bronson Reed.

» WWE NXT General Manager William Regal ogłosił dwie mistrzowskie walki, które obejrzymy podczas przyszłotygodniowego odcinka WWE NXT w sieci WWE Network. W pierwszej walce obecna NXT Women’s Champion Shayna Baszler zmierzy się z Io Shirai w historycznym steel cage matchu. Tak więc jest, to rewanż z ostatniego TakeOver. W drugiej walce obecni NXT Tag Team Champions The Street Profits zmierzą się z The Forgotten Sons i będzie, to ich pierwszy występ ringowy od NXT TakeOver XXV.