Kto powinien znaleźć się w Mae Young Classic Women’s Tournament?

W tym artykule zamierzam Wam przedstawić zawodniczki, które chciałbym zobaczyć w zbliżającym się turnieju Mae Young Classic. Z pewnością wiecie, że głównym organizatorem tego przedsięwzięcia jest federacja World Wrestling Entertainment. Jestem pewien, że zawodniczki, które w tym roku podpisały kontrakt z WWE pokroju Kairi Hojo, Io Shirai, Nixon Newell, a także Evie wezmą udział w tym turnieju jednak mam nadzieję, że nie zabraknie równie utalentowanych zawodniczek sceny niezależnej, które wrestling mają we krwi, a mam tutaj na myśli takie postacie jak; Tessa Blanchard, Deonna Purrazzo oraz Leva Bates.

Poniższa lista jaką Wam prezentuję przedstawia kilka zawodniczek, które według mnie powinny znaleźć się w Mae Young Classic Tournament.

Kris Wolf:

Jest to bardzo zabawna zawodniczka, którą się przyjemnie ogląda. Oprócz tego jest dobra w ringu na tyle, aby znaleźć się w turnieju organizowanym przez WWE. Swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęła za sprawą Fuka Kakimoto oraz Nanae Takahashi. Ta drobna wrestlerka z Ameryki udowadnia, że w 21 wieku rozmiar nie ma większego znaczenia, a dowodem mogą być jej aktualne występy w japońskiej federacji STARDOM, w której zadebiutowała w 2014 roku, a ostatnio zdobyła swój pierwszy tytuł w tej promocji, czyli High Speed Championship. Trzeba przyznać, że Kris jest stosunkowo świeżą zawodniczką na scenie niezależnej, ale jej osobowość, zaangażowanie oraz bycie komediową postacią pozwala na dostrzeganie w niej czegoś wyjątkowego. Oglądanie pojedynków z udziałem tej zawodniczki jest po prostu czystą rozkoszą.

Alex Windsor:

To młoda utalentowana brytyjska zawodniczka, która osiem lat temu, czyli w wieku 15 lat zadebiutowała w federacji należącej do rodziców WWE Women Paige. Od tego momentu Alex przeszła niesamowitą metamorfozę ze spokojnej dziewczyny w ‚demona’ sterowanego przez ciemne moce i jak dotąd prowadzony przez nią gimmick bardzo dobrze się sprzedaje. Zawodniczka ta została przeszkolona przez The Knight Family i wiem, że byłaby świetnym dodatkiem do turnieju z udziałem kobiet.

Bea Priestley:

Wydaje się mało prawdopodobne, aby Bea wzięła udział w turnieju WWE chociażby z tego względu, że obecnie jest WCPW Women’s Championem. Mimo wszystko chciałbym, aby najważniejsza postać na UK w wrestlingu kobiecym była częścią kolejnego wielkiego przedsięwzięcia. Jeśli nie wiecie kim jest Bea, to tak w skrócie mogę wyjawić, że przypomina ona lekko Finna Balora oczywiście w wersji demona. Zawodniczka ta zadebiutowała w wrestlingu w 2016 roku, a jej trenerem był Travis Banks i mimo krótkiego stażu w branży stała się jedną z najlepszych babyfaceowych zawodniczek na świecie.

Toni Storm:

Toni to 21-letnia zawodniczka, która od dłuższego czasu występuje na scenie niezależnej, czy to w Japonii, Australii, Wielkiej Brytanii oraz Ameryce Północnej. Toni zadebiutowała w wrestlingu w 2009 roku i w ciągu prawie 8 letniej przygody z ringiem zyskała wielu fanów, a przede wszystkim ogromne doświadczenie. Aktualnie występuje w japońskiej federacji STARDOM, a także jest mistrzynią SWA World po zwycięstwie odniesionym w turnieju Cinderella. Wszystko wskazuje na to, że po odejściu Io Shirai oraz Kairi Hojo ta twarda, ładna i utalentowana wrestlerka rodem z Australii stanie są czołową gwiazdą Stardom. Osobiście nie zdziwiłbym się, gdyby Toni wzięła udział w Mae Young Classic i po cichutku na to liczę.

Sü Yüng:

Każdy turniej potrzebuje osoby z szalonym charakterem i taką na pewno jest Su Yung. Jestem niemal w stu procentach pewien, że żona WWE 205 Live Superstara Richa Swanna będzie jedną z uczestniczek turnieju Mae Young Classic. Warte uwagi jest to, że swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęła w ówczesnej rozwojówce federacji WWE, czyli w Florida Championship Wrestling i pracowała tam przez niespełna rok po czym skupiła się na swoich występach na scenie niezależnej. Po kilku latach stała się jedną z ciekawszych postaci w świecie wrestlingu i jest w stanie stworzyć bardzo widowiskowego pojedynki tak więc czemu by jej nie sprowadzić do turnieju?

Oczywiście nie musicie się zgadzać z moimi propozycjami 😉 A wy kogo chcielibyście zobaczyć w Mae Young Classic Women’s Tournament?