Kto powinien znaleźć się w Mae Young Classic Women’s Tournament? część #2

W pierwszej części artykułu wymieniłem pięć gwiazd sceny niezależnej, które powinny wystąpić w tegorocznym turnieju WWE Mae Young Classic. Zachęcam do przeczytania drugiej części tego artykułu, w którym zaprezentuje Wam kolejnych 5 zawodniczek jakie chciałbym obejrzeć we wcześniej wymienionym turnieju.

Session Moth Martina:

Jest to bardzo pozytywna postać i gdyby mogła wystąpić w turnieju Mae Young Classic to nie chciałbym, aby zmieniła coś w swoim gimmicku. Jeśli mam opisać osobowość tej zawodniczki to muszę przyznać, że nigdy nie widziałem kogoś tak wyjątkowego w ringu i cieszy mnie fakt iż z miesiąca na miesiąc występuje w coraz to większych federacjach. Swoją przygodę z wrestlingiem rozpoczęła w 2011 roku i przez 6 lat pracowała głównie na terenie Wielkiej Brytanii między innymi dla ICW, OTT, a także WCPW. Wydaje mi się, że z jej charyzmą oraz osobowością już niedługo będziemy mogli obserwować jej poczynania w WWE.

Kay Lee Ray:

Aktualna mistrzyni ICW Women’s jest jedną z moich ulubionych zawodniczek. W 2009 roku zadebiutowała na scenie niezależnej i od razu stała się jedną z czołowych postaci UK Women’s. W swoim dotychczasowym dorobku ma występy między innymi dla takich federacji jak: ICW, WCPW, Shimmer oraz Stardom. Wydaje mi się, że jest w stanie owinąć sobie fanów wokół małego palca i bardzo chciałbym zobaczyć jak dokonuje tego w Full Sail University.

Jinny:

 

W każdym turnieju powinna znaleźć się zawodniczka typowo heelowa. Mam wrażenie, że w niedalekiej przyszłości Jinny zostanie mistrzynią PROGRESS Women’s, ponieważ jest jedną z trzech kobiet, które od czterech lat regularnie występują w tej federacji. Jest pierwszą absolwentką PROGRESS Wrestling School, a swój debiut na scenie niezależnej zaliczyła w styczniu 2014 roku i od tamtej pory stała się bardzo ważną postacią na brytyjskiej scenie.

Viper:

 

Czas zaprezentować słodkiego potwora. Viper niekoniecznie musi prezentować się bardzo groźnie jednak nie dajcie się jej zwieźć. Ona jest w stanie bardzo łatwo wprowadzić kogoś w błąd. Jest obecną Scottish Women’s Champion, a w przeszłości posiadała pasy w ICW oraz AOW. Jej występy możemy podziwiać w Wielkiej Brytanii oraz Japonii. W tym roku kilkukrotnie wzięła udział w obozie szkoleniowym WWE tak zwanym tryoucie. Wydaje mi się, że ten ‚potwór’ byłby bardzo dobrym wzmocnieniem Mae Young Classic, ponieważ mimo swoich gabarytów wielokrotnie udowodniła, że jest w stanie stworzyć bardzo dobre widowisko czego przykładem mogą być jej walki z Kay Lee Ray, Nixon Newell, Toni Storm oraz Io Shirai.

Candice LeRae:

Chyba nie myśleliście, że zabraknie tej zawodniczki na mojej liście prawda? Tommaso Ciampa rozpętał piekło podczas NXT TakeOver w Chicago atakując jej męża Johnny’ego Gargano co doprowadziło do tego, że utalentowana zawodniczka rozpoczęła feud na Twitterze z byłym członkiem #DIY. Jeśli mam być szczery to na obecną chwilę nie ma lepszej amerykańskiej zawodniczki, która została przeszkolona przez Billa Andersona, Jesse Hernandeza oraz TJ Perkinsa. Swój debiut w wrestlingu zaliczyła w 2002 roku i od tego czasu była w posiadaniu DDT Ironman Heavymetalweight Title, PWG World Tag Team Title z Joeyem Ryanem oraz The World Cutest Tag Team Title. W tym roku kilkukrotnie pojawiała się podczas odcinków WE NXT co świadczy o tym, że oficjele WWE mają plany związane z tą zawodniczką i mam nadzieję, że na stałe zawita do WWE.

Oczywiście nie musicie się zgadzać z moimi propozycjami ? A wy kogo chcielibyście zobaczyć w Mae Young Classic Women’s Tournament?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o