Zmiany ring name’ów zawodnikom NXT, Komentatorzy i konferansjerzy gali All In, Spoilery po WWE Extreme Rules

» Zmienianie ring name’ów zawodnikom NXT, szczególnie na początku ich karier to już rzecz normalna. I tak o to, WWE dokonało zmiany przydomków Chrisa Dijaka na Dominika Dijakovica oraz Chada Laila na Jaxsona Rykera. A, teraz ciekawostka. Co łączy tych dwóch panów z Babatunde Aiyegbusi? Obu ich pokonał na live eventach NXT 😉

» The Young Bucks i Cody, czyli twórcy gali All In, która odbędzie się 1 września br. poinformowali że w skład komentatorski/konferansjerski wejdą: Alicia Atout, Sean Mooney, Don Callis, Ian Riccaboni, Bobby Cruise, Justin Roberts oraz Excalibur.

» A, teraz przechodzimy do newsów po gali WWE Extreme Rules. Jak wiemy, w zakulisowym segmencie, The Bludgeon Brothers w brutalny sposób zaatakowali Daniela Bryana oraz Kane’a większą uwagę skupiając na tym drugim. Według PWInsider powód był prosty. Kane już wcześniej widziany był w bucie ortopedycznym, a więc jest to prawdziwy uraz, który WWE chciało po prostu ukryć uzasadnionym atakiem. Według informacji z WWE.com, Kane ma złamaną kostkę:

„Podczas Extreme Rules, Kane doznał kontuzji w wyniku ataku The Bludgeon Brothers. Pomimo późniejszego powrotu do walki, aby pomóc swojemu tag team partnerowi Danielowi Bryanowi, zdjęcia rentgenowskie wykazały złamanie kostki.”

» Niedzielna noc nie była także przyjemna dla Jeffa Hardy’ego, który przegrał walkę z Shinsuke Nakamurą w zaledwie 6 sekund i stracił tytuł mistrzowski Stanów Zjednoczonych. Po walce powrócił Randy Orton, który zaskakując wszystkich zaatakował Jeffa w krocze. Póki co, generalna managerka SmackDown – Paige, zapowiedziała rewanż pomiędzy Hardym a Nakamurą podczas najbliższego odcinka niebieskiego brandu.

» Matt Hardy skomentował zaś wydarzenia z Extreme Rules na którym wraz z Bray’em Wyattem stracili tytuły mistrzowskie RAW Tag Team w następujący sposób:

» W trakcie main eventu pomiędzy Dolphem Zigglerem a Sethem Rollinsem fani postanowili zabawić się w Royal Rumble i odliczali każde ostatnie 10 sekund przez niemal 30 minut walki. W pewnym momencie nie spodobało się to Vince’owi McMahonowi, który postanowił zaprzestać wyświetlanie zegaru na titantronie. Nie spodobało się to fanom, którzy i tak (m.in. za pośrednictwem WWE Network) robili swoje. Na ostatnie 10 minut zegar został przywrócony a publiczność zaczęła skandować „YES! YES! YES!”. Sytuację tą skomentował na Twitterze, Seth Rollins:

A, co Wy o tym sądzicie? 😉