Zdrowie przyczyną braku Bryana w ME WM 31?, Szansa dla Div, Typy Jima Rossa

» Wiele osób zauważyło, że wprowadzony do Hall of Fame Rikishi nie wspomniał w swoim speechu o swoich byłych tag-partnerach, Scotty2Hottym i Brianie Christopherze. Scotty2Hotty postanowił wspomnieć o tym także na swoim twitterze, gdzie napisał, że brak wzmianki o nim bardzo boli. Zaznaczył, że Rikishi zasłużył na Hall of Fame, ale przywołana dwójka powinna zostać przez niego przypomniana. Pod tym linkiem znajdziecie wspomnianą wypowiedź Rikishiego. Na youtube’owym profilu WWE pojawiły się także inne filmiki z ceremonii.

» Wygląda na to, że WWE rezygnuje z większego pushu dla Daniela Bryana nie z powodu niechęci do wrestlera, a przez strach przed następnym urazem byłego WWE World Heavyweight Championa. Jak wiemy, kontuzja szyi wykluczyła Dragona na dłuższy czas w tamtym roku i wśród oficjeli istnieje obawa, że sytuacja może się powtórzyć. Jego problem porównywany jest do historii Kurta Angle’a, który też przeszedł w swojej karierze kilka zabiegów związanych z szyją, ale były to rozwiązania krótkoterminowe i odbiły się przyszłości na jego stanie fizycznym.

» Daniel Bryan w udzielonym ostatnio wywiadzie promującym WrestleManie 31 przyznał, że w ubiegłym roku czuł znacznie mniejszą presję związaną z występem na największej ze scen. Ma to w związek oczywiście z tym, że uczestnicy Ladder Matchu będą chcieli skraść show, więc wymagany będzie od nich spory wysiłek.

» Na wwe.com pojawiła się nowa ankieta, w której fani pytani są o wrestlera, który najbardziej przyczyniłby się do zwiększenia prestiżu Intercontinental Championship (do wyboru byli pretendenci do tytułu na WrestleMani 31). Na ten moment Daniel Bryan prowadzi z 40% głosów, zanim znajdują się Dean Ambrose (33%) i Dolph Ziggler (20%).

» Steve Austin w swoim ostatnim podcaście poruszył temat trzykrotnego odrzucenia możliwości zawalczenia z Hulkiem Hoganem na WrestleManii. Miało to miejsce w 2002, 2004 i 2005 roku. Jak wiemy, na WM X8 Hogan zmierzył się z The Rockiem, ale jak się okazuje – plany zakładały, że jego przeciwnikiem będzie właśnie Stone Cold. The Rattlesnake przyznał, że przyczyną takiej a nie innej decyzji były różnice w stylu walki obu panów.

» W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami galą, pojawia się coraz więcej informacji dotyczących matchów, które nigdy nie doszły do skutku. Jednym z nich było starcie Hulka Hogana z Johnem Ceną, które miało mieć miejsce na jubileuszowej WrestleManii XXV. Hulkster jak sam przyznał nie mógł jednak zawalczyć w związku z kontuzją pleców, a John umieszczony został w pojedynku o World Heavyweight Championship.

» Według najnowszych doniesień, WWE w najbliższym czasie zamierza zmienić dywizję Div nie do poznania. Jak się okazuje, ostatnia akcja #GiveDivasaChance okazała się sukcesem i pozytywnie wpłynęła na postrzeganie walczących kobiet przez oficjeli. Total Divas odnosi duży sukces w telewizji, prawie każdy epizod wiążę się z ponad milionową oglądalnością, nawet kiedy musi konkurować z PPVs, które też odbywają się w niedziele. Nie wiadomo póki co jak WWE zamierza zrewolucjonizować całą dywizję, ale powinniśmy zauważać zmiany w najbliższych tygodniach.

» Jim Ross w wywiadzie dla Cult of Whatever przedstawił swoje przewidywania i oczekiwania dotyczące WrestleManii:

United States Championship
Jego zdaniem John Cena pokona Ruseva i zdobędzie United States Championship w celu nadania tytułowi jeszcze większego błysku, ale jednocześnie pochwalił aktualnego mistrza, widzi w nim olbrzymi potencjał i nie uważa by porażka w jakikolwiek sposób negatywnie odbiła się na jego postaci.

Intercontinental Championship Ladder Match
Były komentator ma swoich trzech faworytów – Daniela Bryana, Dolpha Zigglera i Deana Ambrose’a, a jeśli miałby wytypować zwycięzce – byłby to Bryan, ze względu na olbrzymią popularność jego „YES” i aktualną pozycję American Dragona w federacji. Podobnie jak Cena, miałby on podnieść prestiż tego midcardowego tytułu.

Randy Orton vs. Seth Rollins
The Viper jest w tym momencie wielką gwiazdą, dlatego zwycięstwo Setha Rollinsa mogłoby mieć spore znaczenie dla federacji w dalszej perspektywie i mogłoby przynieść korzyść dla następnych młodych talentów. Dlatego właśnie Jim skłania się ku wytypowaniu Rollinsa, ale nie postawiłby na to całego swojego majątku.

Sting vs. Triple H
JR zna Stinga od czasów jego debiutu, śledził jego całą karierę i jest to jeden z najbardziej szanowanych wrestlerów w historii. To jego WrestleMania Moment, być może ostatni i właśnie dlatego Jim chciałby zobaczyć jego zwycięstwo. Sama walka może przekroczyć oczekiwania fanów, którzy zbyt mocno skupiają się na wieku Stinga.

Undertaker vs Bray Wyatt
Na początku pochwalił samą podbudowę pojedynku. Fakt, że Undertaker nie pojawiał się w telewizji i zobaczymy go pierwszy raz dopiero na gali. Nie spodziewa się zwycięstwa Wyatta, ale pomoże mu to nabrać doświadczenia i na pewno nie wpłynie na jego postać. JR zaznaczył, że czasami kwestia zwycięstwa i porażki nie jest najważniejsza, a sam występ. Deadman może uczynić z Wyatta wielką gwiazdą i nie potrzeba do tego triumfu Braya.

WWE Championship
Jim Ross jest wielkim fanem Brocka Lesnara, sam w końcu pomagał w zatrudnieniu go. Podpisanie nowego kontraktu może mieć wpływ na zwycięzce dzisiejszego Main Eventu, Z drugiej strony, wiadomość o nowym kontrakcie mogła być celową zagrywką WWE i pas przejmie Roman Reigns. Właśnie ta nieprzewidywalność powoduje, że powinniśmy być świadkami wspaniałej rozrywki.