Zawodniczka Mae Young Classic podpisze kontrakt z WWE?, Wielka liczba dni panowań Pete’a Dunne’a, Szczegóły kontraktu Chrisa Jericho w AEW

» Szkocka wrestlerka Piper Niven podobno wkrótce ma podpisać kontrakt z WWE, tak wynika z wypowiedzi Dave’a Meltzera w Wrestling Observer Radio. Niven, znana także jako Viper, wzięła udział w Mae Young Classic 2017 i pokonała Santanę Garrett w pierwszej rundzie. Następnie pokonała Serenę Deeb w drugiej rundzie, ale przegrała z Toni Storm w trzeciej rundzie.

Niven jest obecnie zawodniczką World of Sport Wrestling, ale uważa się, że przjedzie do WWE, gdy jej umowa wygaśnie. Meltzer zauważa, że All Elite Wrestling chciało podpisać kontrakt z Niven, ale postanowiła nie podpisać kontraktu z nimi.

» Mistrz UK WWE Pete Dunne świętował dzisiaj tj. 10.01.2019 r. 600 dni jako mistrz. Zdobył tytuł od pierwszego mistrza w historii tego pasa – Tylera Bate’a podczas WWE NXT „Takeover: Chicago” w maju 2017 roku. Dunne będzie bronił tytułu przeciwko Joe Coffeyowi podczas sobotniej gali NXT UK „Takeover: Blackpool” w jej main evencie.

» Nowy kontrakt Chris’a Jericho z All Elite Wrestling miał zostać podpisany na okres 3 lat, jak podaje Dave Meltzer z Wrestling Observer Radio. Jericho ujawnił, że jest to najlepszy kontrakt w jego karierze.

Jericho rozmawiał zarówno z WWE i AEW aż do ostatniej chwili, lecz nagle podpisał umowę z AEW. Wszystko sprowadziło się do tego, że AEW zaoferowało Jericho lepszą ofertę. Jericho będzie mógł w trakcie trwanie kontraktu pracować w New Japan Pro Wrestling, jak również innych wydarzeniach, które zostały określone w umowie.