Kto zawalczy o pasy Raw Tag Team? ( Może zawierać spoilery), Kulisy powrotu Chrisa Jericho, Powody zdjęcia NXT Insider

» Na następnym RAW dowiemy się kto zawalczy z mistrzami Tag Team Sheamusem i Cesaro. WWE wrzuciła dzisiaj ciekawą informacje, którą można uznawać za zapowiedz walki o te pasy Setha Rollinsa oraz Deana Ambrose’a. Poniżej fragment tej infomacji:

Po wielu problemach z zaufaniem i kilku zniszczeniach przez mistrzów Raw Tag Team,  Dean Ambrose i Seth Rollins wreszcie zaczynają czuć, że są po jednej stronie. Jak zachowa się Ambrose po tym jak Seth uratował go na Raw? Czy byli bracia z The Shield wreszcie połączą swoje siły i będą walczyć o najważniejsze cele?

» Chris Jericho podczas jednego z podcastów przyznał, że jego powrót w tamtym miesiącu nie był planowany, Chris przebywał w mieście gdzie miało miejsce SmackDown i miał tam jedynie nagrać swoją część w epizodzie „Southpaw Regional Wrestling”, oraz przeprowadzić wywiad z Breezango do swojego podcastu. Ostatecznie Chris dostał propozycję walki z AJ Stylesem i Kevinem Owensem, którą przyjął. Chris był nieobecny w WWE, ponieważ przebywał z swoim zespołem Fozzy.

» Dowiedzieliśmy się dlaczego program NXT Insider nie będzie kontynuowane. O dziwo  jest to jedynie sprawa finansowa, przez co zniknęło m.in. pyro podczas wejść, oraz podcasty prowadzone przez Edga i Christiana. Jednocześnie wiemy, że Talking Smack zniknęło jako cotygodniowy program nie jedynie z powodów finansowych, lecz sam Vince McMahon nie był jego fanem, po prostu nie podobał mu się ten program.

» Na koniec mamy film od WWE2kDev’a, który ukazuje kilka grafik oraz modeli z nadchodzącej gry WWE 2k18 :

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o