Zapowiedziane walki na odcinek Lucha Underground i WWE NXT, Wydarzenia na TNA i oglądalność, Rating Raw, Afera z Ric’iem Flairem + BONUS !!!

» Abyss i Crazzy Steve zostali nowymi mistrzami Tag Team TNA na wczorajszej gali, jest to drugie zdobycie tego pasa przez Abyssa, natomiast pierwsze Steve’a. Bram został nowym TNA King of the Mountain Championem po tym jak pokonał Erica Younga. Zmiany zostały spowodowane głównie przez odejście z federacji Erica Younga i Booby’ego Roode’a. Wczoraj także Mike Bennett przerwał trwającą 30 miesięcy wspaniałą passę zwycięstw Ethana Cartera III. W tym tygodniu wyjątkowe TNA Impact osiągnęło 332 000 widzów, zaś w zeszłym tygodniu 312 000, poprzednim 286 000, a 3 tygodnie wcześniej 272 000. Tak więc oglądalność TNA rośnie cały czas w górę. A poniżej macie link do raportu z tej gali :
http://mywrestling.com.pl/impact-wrestling-26-04-2016-raport/

» Podczas dzisiejszego odcinka NXT będziemy mieli okazję zobaczyć :
– Shinsuke Nakamura vs Elias Samson
– Materiał z przejęcia tytułu przez Samoę Joe
– Asuka vs Eva Marie

» Ric Flair nie został wpuszczony do samolotu, gdyż był lekko pijany. Ponadto zauważono lekką kontuzję jego ręki.

» Ostateczny rating poniedziałkowego Raw wyniósł 2.2, zaś w ubiegłym tygodniu 2.32. Jest to najniższa ocena w tym roku, poprzednia o podobnej wielkości miała miejsce 7 grudnia i wynosiła 2.15. Pomimo to mi do gustu bardziej przypadło najnowsze Raw, mimo słabej walki wieczoru, ale za to ze świetną końcówką.

» Walki podczas dzisiejszego odcinka Lucha Underground :
– Cage vs Johnny Mundo (Steel Cage Match)
– Kolejna runda Trios Tournament

BONUS !!!

Xavier Woods gra w grę Far Cry Primal na swoim kanale ,,UpUpDownDown” :