Zapowiedź RAW, The Fabulous Freebirds w WWE Hall of Fame, Pozycja Rybacka, Powrót oddzielnych brandów?, Kurt Angle o zakończeniu kariery, Pretendent do pasa mistrzowskiego MZW i wiele więcej!

» Już na dzisiejszym Monday Night RAW do kwadratowego pierścienia powróci The Undertaker. Opowie on o swojej walce z Shanem McMahonem w Hell in a Cell Matchu i prawdopodobnie poznamy odpowiedź jaką rolę Taker będzie odgrywał (dużo mówi się o heel turnie). Potwierdzony został również pojedynek Becky Lynch vs Sasha Banks, który wyłoni pretendentkę do pasa Divas Championship na WrestleManię 32. Zabraknie natomiast Romana Reignsa i Brocka Lesnara. Ważną informację przekazać ma z kolei Rusev, który napisał o tym na Twitterze.

» Jak już informowaliśmy dzisiaj na naszym fan page’u na Facebooku, kolejnymi członkami WWE Hall of Fame w roku 2016 zostali The Fabulous Freebirds – legendarna stajnia, które swoje piętno odcisnęła w takich federacjach jak NWA, WCW, WCCW, czy WWF.

» Wciąż nie znana jest pozycja Rybacka w WWE. Jak wiemy jego ostatnie zachowanie wskazuje na heel turn, aczkolwiek na live eventach pełni on jeszcze rolę babyface’a. Trudno powiedzieć jakie plany ma na niego zarząd WWE, ale być może będą chcieli go podpromować jako potencjalnego zwycięzcę Andre The Giant Battle Royal Matchu na WrestleManii 32.

» Coraz bardziej spekuluje się o powrocie brandów – RAW i SmackDown, gdzie do każdego dopasowany byłby własny roster. Wszystko za sprawą powrotu Shane’a McMahona’a, który mógłby objąć funkcję Generalnego Managera RAW, a SmackDown zajęliby się Stephanie McMahon i jej mąż Triple H. Na pewno byłoby to ciekawe rozwiązanie i z pewnością każdy fan chętnie widziałby taką zmianę.

» WWE ogłosiło, że 25 marca w najpopularniejszej arenie na świecie – Madison Square Garden odbędzie się specjalny live event o nazwie „Daniel Bryan Appreciation Night”. Karta na tę galę wygląda następująco i trzeba stwierdzić, że prezentuje się naprawdę okazale:

Tag Team Match
Roman Reigns & Dean Ambrose vs Sheamus & Triple H

Singles Match
AJ Styles vs Kevin Owens

Singles Match
Kalisto vs Alberto Del Rio

Singles Match
Big Show vs Bray Wyatt

Obecni będą również The New Day, The Usos, The Dudley Boyz, Rusev, Ric Flair i oczywiście Daniel Bryan.

» Z kolei istnieją spekulacje, że na live evencie WWE, który odbędzie się w Toronto, Triple H będzie musiał bronić swojego pasa mistrzowskiego. Przypominamy, iż będzie to 12 marca, czyli specjalna gala emitowana na WWE Network. Początkowo podawano właśnie taką informację w zapowiedzi gali, ale szybko została ona usunięta. Nie wiemy czy był to błąd, czy rzeczywiście coś jest na rzeczy i Triple H będzie bronił swojego tytułu jeszcze przed WrestleManią 32.

» Co do WrestleManii 32 to drugim jej theme songiem został utwór „Hello Friday”, również autorstwa Flo Ridy. Kawałek można odsłuchać poniżej:

» Tak prezentuje się natomiast logo gali NXT Takeover: Dallas, która odbędzie się dzień przed największą galą roku:

» Kurt Angle wyznał ostatnio, że póki co nie zakończył jeszcze swojej kariery wrestlera. Na razie robi sobie roczną przerwę od występów, a potem zobaczy jaka będzie jego forma i co dalej zdecyduje w kontekście powrotu na ring. Jak zauważył, na pewno nie powróci do TNA, gdyż swoją przygodę z federacją Dixie Carter już zakończył. Być może na ostatnie występy będzie chciał powrócić do WWE… Chcielibyście zobaczyć Kurta ponownie w World Wrestling Entertainment?

» A, kończąc na newsach z naszego rodzimego podwórka, MZW – Maniac Zone Wrestling, zapowiedziało, że już w środę ogłoszony zostanie rywal Justina Joy’a na najbliższy pokaz, który odbędzie się 12 marca w Głuchołazach. Wszystko za sprawą założyciela i prezesa MZW – Jędrusia Bułecki, który jak napisał na Facebooku, wylosuje pretendenta ze swojego góralskiego kapelusza. Całą sytuację skomentował sam mistrz pisząc:

„Pomysł godny Pana Bagietki, no nawet śmiechłem. Dobrze, że będzie grzebał w kapeluszu, a nie w majtkach. Buziaczki…”

O tym kto zostanie pretendentem oczywiście was poinformujemy, a tymczasem mamy dla was na zakończenie informację związaną z MyCast. Drugi odcinek z wspomnianym wyżej mistrzem MZW – Justinem Joy’em zostanie nagrany w tym tygodniu. Zapowiedź wkrótce! 🙂