Zapowiedź RAW, Rozcięcie łuku brwiowego u Heatha Slatera, Powrót odmienionej zawodniczki do WWE, Występ Lesnara na SummerSlam zagrożony?

» Dzisiejsze RAW odbywać się będzie w Dunkin Donuts Center w Provicence, Rhode Island i będzie to ostatnia czerwona tygodniówka zarówno przed Battleground jak i przed WWE Draft.  Gwiazdy potwierdzone na dzisiejsze show to: WWE Champion Dean Ambrose, Seth Rollins, John Cena, AJ Styles, Sheamus, Kevin Owens, Chris Jericho, Stephanie McMahon oraz Shane McMahon. Jak było to zapowiadane, będziemy także świadkami title matchu o WWE Championship pomiędzy Dean’em Ambrose’m a Seth’em Rollins’em. Również dziś w nocy poznamy nowych General Managerów RAW oraz SmackDown.

» Jak wspominaliśmy, podczas sobotniego live eventu WWE w Bangor, kontuzji w starciu z Titus’em O’Neil’em nabawił się Heath Slater. Kontuzją tą było 6-cio centymetrowe rozcięcie łuku brwiowego. Poniżej filmik przedstawiający to jak wygląda wyżej wymienione rozcięcie:

» Diva WWE, która obecnie jest poza akcją z powodu kontuzji, zapowiedziała na Twitterze swój powrót. Stwierdziła, że nie może się już doczekać powrotu do ringu, a także, że powróci w zmienionej wersji. Jako wskazówkę dodała swoje zdjęcie:

» Departament Stanu Nowy York oficjalnie potwierdził, że  zawieszenie Brock’a Lesnar’a za stosowanie tzw. ‚dopingu’ przez Komisję Sportową Stanu Nevada nie będzie miało wpływu na jego występ podczas WWE SummerSlam o ile Brock dojdzie do porozumienia z WWE. Znaczy to, że z punktu widzenia prawa, Lesnar może wystąpić na SummerSlam i jego występ zależy  tylko od WWE.