Zapowiedź RAW 06.11.2017

»  Dzisiejsze Monday Night RAW odbywa się w Manchesterze już o godzinie 21:00 czasu polskiego, lecz transmitowane będzie ono normalnie o 2:00. Będzie to 1275 epizod czerwonej tygodniówki.

» Kogo Alicia Fox wybierze do drużyny RAW na Survivor Series ? Sasha, Asuka, Bayley, Dana Brooke ? Alicia ma w czym wybierać i zobaczymy na kogo się zdecyduję.

Znalezione obrazy dla zapytania 5 v 5 women survivor series match

» Odbędzie się “Miz TV” z udziałem Kurta Angle’a. Może dowiemy się kto jeszcze zasili szeregi RAW na Survivor Series ? Kurt z pewnością będzie miał coś do powiedzenia fanom WWE.

Znalezione obrazy dla zapytania miz tv

» Kto będzie kolejną ofiarą Kane’a ? Czy Finn odegra się za zeszłotygodniowy atak ? Kane na pewno nie ma zamiaru się zatrzymywać i czy zobaczymy dziś jego konfrontację z Braunem Strowmanem ? Dwaj giganci z pewnością wprowadzą sporo chaosu na czerwonej tygodniówce.

» Jason Jordan vs Elias staną w kwadratowym pierścieniu, lecz na zasadach Guitar on a Pole Match’u. Elias będzie chciał się odegrać za zeszłotygodniowe docinki Jordana i dziś będzie miał do tego okazję.

» Tydzień temu powróciła Stephanie McMahon i poinformowała, że jeżeli drużyna RAW przegra na Survivor Series to Kurt Angle zostanie zwolniony z funkcji generalnego menedżera czerwonej tygodniówki. Czy dziś w Anglii, także zobaczymy córkę Vince’a ?

Znalezione obrazy dla zapytania stephanie mcmahon

 

To wszystko i jeszcze więcej możecie zobaczyć w naszej zakładce live o 2:00 !