Main Event WrestleManii, Zawieszenie Lesnara, #GiveDivasAChance, Przyszłość Undertakera

* WWE oraz studio 2K zapowiedziały wczoraj pojawienie się w przyszłości, tj. jeszcze tej wiosny pierwszej mobilnej wersji symulacji zmagań wrestlerów WWE. Gra pojawi się na Androidzie i IOS. Będzie kosztować 7.99 $. WWE 2k zamierza skorzystać z rozwiązań i doświadczeń z konsolowych wersji gier i spróbować przenieść je właśnie na smartphone’y. Zapowiedziane zostały następujące postacie, którymi będziemy mogli pokierować: John Cena, Hulk Hogan, Sting, Triple H, Undertaker, Daniel Bryan, Roman Reigns, Seth Rollins, Dean Ambrose, Bray Wyatt. Dostępne mają być trzy typy walk, pełne wejścia oraz złożone move-sety. Będziemy mieli możliwość stworzenia swojej gwiazdy, dostępny będzie także tryb Career Mode oraz walki online.

* Zaraz po tym jak na poniedziałkowym RAW Brock Lesnar został zawieszony, od razu udał się on swoim prywatnym samolotem do Minnesoty, do swojego domu. Zawieszenie jest oczywiście częścią storyline’u.

* Na SmackDown został zapowiedziany pojedynek Daniel Bryan i Dolph Ziggler vs Sheamus i Bad News Barrett. Na tymże SmackDown pojawią się także Randy Orton, Roman Reigns oraz John Cena.

* Po tym jak Micheal Cole dostał F5 od Brocka Lesnara na RAW, komentator został wyniesiony na noszach, czemu towarzyszyły chanty: „thank you Brock!”.

* Zdjęcie ukazujące walizkę Money in the Bank, którą zużył Seth Rollins podczas WrestleManii 31. Jest ona w drodze do siedziby WWE, gdzie znajdzie sie w magazynie:

View image on Twitter

* Jak wiemy pojawiły się spekulacje, że krwawienie Brock’a Lesnar’a na WrestleManii 31 było zamierzone. Poniższy gif prezentuje moment, kiedy sędzia prawdopodobnie podał Reignsowi ostrze:

Jednakże istnieje także druga wersja. Pielęgniarka która widziała całe zajście na żywo, według niej Roman po prostu w tym momencie kontaktował się z sędzią, a przez ściśnięcie dłoni powiedział mu, że jest w porządku, po wypadnięciu z ringu. To że mógł ścisnąć sędziemu dłoń oznacza, że nie doznał kontuzji karku. Której wersji wierzycie ?

*UPDATE* WWE wystosowało notke, w której poinformowało, że ich programy są PG i że nie pozwalają na intencjonalne krwawienie. Komunikacja pomiędzy zawodnikami oraz sędziami jest częścią protokołu bezpieczeństwa. Niespecjalne krwawienie czasami się zdarza, ale robimy co w naszej mocy aby to zminimalizować.

* Była Diva WWE Eve Torres poinformowała za pomocą Instagrama, że spodziewa się dziecka. 🙂 Życzymy zdrowia 😉

* Warto zauważyć, że The Rock i Ronda Rousey mają tego samego agenta, który stwierdził, że ich występ był już długo planowany.

* Bad News Barrett oraz trener NXT Robbie Brookside pochwalili za pośrednictwem Twitter’a Adriana Neville’a za jego debiut w głównym rosterze, na poniedziałkowym RAW.

* Wracając do tematu gier, WWE 2K zapowiedziało także kolejne DLC do WWE 2k15, tym razem dotyczyć będzie ono postaci Ultimate Warriora. Poniżej film promujący ten dodatek:


* Jak się okazuje, głos fanów w internecie ma jednak trochę znaczenia. WWE myślało nad przeniesieniem nawet dwóch walk z głównej karty do Kickoff’u WrestleManii. Walką, która miała się odbyć podczas pre-show’u miała być walka Div, jednak WWE zrezygnowało z tego pomysłu, bojąc się złej reakcji fanów, biorąc pod uwagę obecną akcję „#GiveDivasAChance” w mediach społecznościowych. Ostatecznie w Kickoff’ie znalazła się walka o Tag Team Titles.

* RAW po WrestleManii przyciągnęło 5.36 miliona odbiorców, podczas gdy tydzień wcześniej czerwoną tygodniówkę obejrzało tylko 4.18 miliona. Jest to największa oglądalność od czasu pierwszego 3-godzinnego RAW, które odbyło się 23 sierpnia 2012 r.

* Prawdopodobnie NXT Diva Zahra Schreiber podróżowała wraz z WWE World Heavyweight Championem Sethem Rollins’em podczas jego drogi do Nowego Yorku na program The Today Show, a potem z powrotem do Californii na RAW.

* Jeśli jeszcze nie widzieliście, zamieszczam zdjęcia, na których zobaczyć możecie rozmawiających Undertaker’a i Sting’a:

* Na WWE.com pojawiła się sonda, w której WWE pyta fanów jak długo Stephanie McMahon wytrzymałaby w ringu przeciwko Rond’zie Rousey. Wśród odpowiedzi znalazły się: 5 minut, 1 minutę, 30 sekund, 10 sekund. Przy prawie 15 tysiącach oddanych głosów 74 % zgromadziła odpowiedź 10 sekund.

* Lana powróci w pełnym wymiarze czasowym, począwszy od najbliższego SmackDown.

* Po tym jak Bray’a Wyatt’a zabrakło na poniedziałkowym RAW, z powodu skręcenia kostki przed WrestleManią 31, pracował on w dark main event’cie po wtorkowych tapingach SmackDown w Fresno. Wyatt w tag teamie z Seth’em Rollins’em uległ Roman’owi Reigns’owi oraz John’owi Cena’ie.

* W dzisiejszym odcinku WWE NXT zobaczymy pojedynki takie jak: The Lucha Dragons vs Murphy i Blake, Bayley vs Emma, w akcji będzie także Rhyno, pojawi się Sami Zayn, a na koniec zobaczymy walkę Tyler’a Breeze’a z Hideo Itami’m w 2 of 3 Falls Matchu.

* Były mistrz WWE World Heavyweight Randy Orton kończy dziś 35 lat, zaś była gwiazda TNA Jesse Sorensen kończy 26 lat.

* Jak podaje PWMania.com Vince McMahon pojawił się po raz pierwszy na NXT live event’cie, gdzie był świadkiem pojedynku Charlotte przeciwko NXT Women’s Champion Sasha’y Banks. Mówi się, że był pod wrażeniem ich pracy i mogło to przybliżyć powołanie Charlotte do głównego rosteru.

* Prezydent TNA Dixie Carter pogratulowała Kevin’owi Nash’owi wprowadzenia do Hall of Fame. W swoim tweecie napisała, że jest z niego bardzo dumna, oraz że na to zasłużył.

* Zostając w temacie TNA, poniżej umieszczam wideo w którym sędzia Brian Hebner wyjaśnia reguły Submission Match’u pomiędzy Eric’iem Young’iem a Bobby’m Roode’m na piątkowym Impact Wrestling:

* Mówi się, że oficjele WWE nie są zadowoleni z sobotniej ceremonii Hall of Fame, gdyż według nich była zbyt długa i za mało ekscytująca. Podobno, oficjele nie są zadowoleni z Shawna Michaels’a który miał przeciągnąć swoje przemówienie, kiedy wprowadzał do Holu Sław Kevin’a Nash’a.

* The Undertaker po matchu z Bray’em Wyatt’em stwierdził na zapleczu, że czuje się świetnie oraz, że planuje pracować także za rok, na WrestleManii 32. Wiadomo też, że w kontekście przyszłorocznej walki rozmawiał on ze Stingiem, z którym dzielił szatnię podczas niedzielnej gali.

* Oto prima aprillis’owy żart od WWE:

* Mniejsza ilość pirotechniki w tym roku na WrestleManii, spowodowana jest względami bezpieczeństwa Levi’s Stadium, który znajduje się pod drogami powietrznymi San Jose.

 

*** SPOILER ZE SMACKDOWN ***

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

*

* Na Extreme Rules Seth Rollins bronić będzie swojego tytułu przeciwko Randy’emu Orton’owi zaś John Cena odbędzie rewanż z Rusev’em o US Title. Informacje te podane zostały podczas SmackDown. Extreme Rules odbędzie się 26 kwietnia w Allstate Arena w Rosemont.