Zapowiedź Monday Night RAW 27.11.2017

Dzisiejszy epizod czerwonej tygodniówki odbywa się Knoxville, Tennessee i będzie do 1278 odcinek RAW. Poniżej kilka wydarzeń, które powinny mieć miejsce dziś w nocy.

» Open Challenge Romana Reigns’a o mistrzostwo Interkontynentalne. Mówi się, że najtrudniejszą obroną pasa przez mistrza jest zawsze ta pierwsza, czy Roman da radę i obroni swoje świeżo zdobyte złoto ?

» Walka gigantów trwa ! Czy dzisiejszej nocy znów ujrzymy konfrontację Brauna Strowmana i Kane’a ? Oboje sieją spustoszenie na czerwonej tygodniówce i chyba nikt nie może stanąć na ich drogach.

» Czy Rollins & Ambrose odzyskają pasy Tag Team RAW, które obecnie są w posiadaniu The Bar ? Członkowie The Shield mają do wykorzystania swoją walkę rewanżową i przekonamy się czy dojdzie do niej już dziś.

Znalezione obrazy dla zapytania ambrose rollins cesaro sheamus » Czy Samoa Joe i Finn Balor będą kontynuowali swoją rywalizację ? Czy Joe narazi się na przybycie Króla Demonów ? Znamy tę dwójkę z NXT i wiemy, że potrafią wykręcić dobrą walkę.

Znalezione obrazy dla zapytania joe vs balor raw

» Czy Paige, Mandy Rose oraz Sonya Deville będą kontynuowały spustoszenie z przed tygodnia ? Może Paige zakręci się wokół RAW Women’s Championship ?

To wszystko i jeszcze więcej możecie zobaczyć w naszej zakładce live o 2:00