Zapowiedź kolejnego NXT Takeover, Triple H i Shane McMahon na live eventach w Europie

» WWE ogłosiło daty tapingów NXT TV oraz kolejnej gali Takeover, która podobnie jak nagrania, odbędzie się w Full Sail University w Orlando na Florydzie. Owe tapingi będą miały miejsce 19 maja i 9 czerwca, z kolei NXT Takeover odbędzie się w środę, 8 czerwca. Nazwa gali nie została jeszcze ustalona.

» Być może właśnie z powodu wycofania The Undertakera z niektórych live eventów WWE po Europie, zawitają na nie Triple H oraz Shane McMahon. Niedawny mistrz świata WWE wagi ciężkiej pojawi się w Newcastle (20 kwietnia), Brukseli (21 kwietnia), Paryżu (22 kwietnia) i Maladze (23 kwietnia). Shane z kolei zaliczy specjalny występ 19 kwietnia podczas tapingów SmackDown w Londynie. Warto przy tym zaznaczyć, że Triple H nie pojawił się w WWE TV od czasu przegranej z Romanem Reignsem na WrestleManii 32.

» Na koniec mała informacja odnośnie głosowania na Gwiazdę Marca w WWE… Zdajemy sobie sprawę z tego, iż jest już 15 kwietnia, a głosowania jak nie było tak nie ma, za co bardzo przepraszamy, jednocześnie informując, iż głosowanie na Gwiazdę Marca rozpocznie się jutro. Nominowana zostanie tradycyjnie 10-tka najlepiej sprawujących się zawodników głównego rosteru w poprzednim miesiącu.